Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Phi!
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2014, 14:28
u mnie cieplutko :3
Odpisz
20 kwietnia 2014, 14:41
@saper123: Ile stopni?
Odpisz
20 kwietnia 2014, 14:41
@WitekXDK: 18 :3
Odpisz
20 kwietnia 2014, 14:42
@saper123: U mnie 16 ale jest ok,bo wiatr jest ciepły :3
Odpisz
20 kwietnia 2014, 14:48
uuu, to też cieplutko.
Odpisz
20 kwietnia 2014, 14:55
@saper123: Nom
Odpisz
20 kwietnia 2014, 14:56
@saper123: U mnie najbardziej w słońcu pokazuje że jest z 40'C o.O
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:11
@saper123: Módlmy się żeby był upał na jutro (śmingus dyngus :D )
Odpisz
20 kwietnia 2014, 15:30
@Fantie: no :))
Odpisz