Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Michaelli

12 maja 2022, 06:29

WoT jest do dupy przecież. Ma związane tyle z wojną co pierogi ruskie z jedzeniem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Drag_on

20 września 2023, 06:54

@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: i dobrze, krótko z takimi

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

20 września 2023, 15:48

@Drag_on: szybki odkop

Avatar Mariaaa

13 maja 2022, 07:33

A ta gra nie jest czasem Białoruska?

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

13 maja 2022, 20:40

@Mariaaa: Wargaming wycofał się z Rosji i Białorusi

Avatar Drag_on

13 maja 2022, 19:20

Coś pięknego

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2022, 22:04

Doktryna przewagi ogniowej...*westchnienie*
Ten kto wie ten wie ten kto nie wie ten niech żałuję.

Avatar PROrecker

12 maja 2022, 19:58

Co to za nuta?

Avatar pogibasiak

12 maja 2022, 21:04

@PROrecker: Ievan Polkka (Tomahawk Remix)

Avatar garnekmarzyciel

12 maja 2022, 20:56

Niezła lufa

Avatar Dark_Dante

12 maja 2022, 20:36

No chłopaki tam nieźle ładują i ostro walą.

Avatar Tajwan

12 maja 2022, 20:17

POV: Ukraine

Avatar Rey_Palpatine

11 maja 2022, 21:00

i macie zakładki ,,small canon" ,,big canon" i teraz największe ,,german canon"

Avatar Darwidx

12 maja 2022, 18:34

@Rey_Palpatine: Transcanonic

Avatar Bartolinise

11 maja 2022, 20:26

ataki dystansowe, jak ja ich ku*wa nienawidzę

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

11 maja 2022, 20:28

@Bartolinise: mnie raz babok wysadził XDDDDDD

Avatar Bartolinise

11 maja 2022, 20:35

@PRZEKLADNIA_TYGRYSA: jak już o wocie mowa, strasznie dawno nie grałem, ale ostatnie co pamiętam to była ta wielka zmiana w artylerii i linia frontu z IX tierami

Avatar foka21

12 maja 2022, 17:36

@Bartolinise: jakbyś chciał wrócic to tak fyi teraz będzie jakoś linia frontu bez IX tierów i stalowy łowca nowy

Avatar Bartolinise

12 maja 2022, 18:04

@foka21: może wrócę, nie wiem

Avatar wombat_123

12 maja 2022, 18:02

Nie wiem war thunder lepszy wedłóg mnie. Bardziej realistyczny i są samoloty i statki w jednym, nawet nie da się opisać jak bardzo samoloty zmieniają gre

Avatar welpa44

12 maja 2022, 17:17

Nie rel choć lubie czasem artą pograć

Avatar audio

11 maja 2022, 23:00

Mastodonty zasrane, jednoręczni bandyci

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

11 maja 2022, 20:36

Jakby ktoś pytał o nutę:
Jakaś poj...na techno wersja utworu Ievan Polkka, lecz osobiście według mnie lepsze jest wykonanie zespołu Loituma

Avatar Ignisus

11 maja 2022, 20:19

Ten unoszący się pył gdy jest wystrzaj jest niesamowity

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

11 maja 2022, 20:20

@Ignisus: +2137

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Totalnie

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fergus

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka