Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2022, 19:27
Kto to jest i kto pytal
Odpisz
13 maja 2022, 20:09
@gelo1238: Ja pytałem.
Odpisz
13 maja 2022, 20:15
@Kapitalista: Ty się nie liczysz.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 20:33
@Kapitalista: Dobra, a kto to jest? Jakaś lewacka k...a?
Odpisz
13 maja 2022, 20:47
@gelo1238: P...y Riot to był taki zespół z poglądami ogółem anty-putinowymi i pro-lgbt z tego co pamiętam. Pare lat temu byly dosc popularne ze wzgledu na ich protesty bo były dość kontrowersyjne (spiewanie w kościele żeby Bogurodzica zabrała od nich Putina itp). Ogółem jeżeli spotkałeś się z jakimś memem w tematyce rosyjskiej i tam zobaczysz dziewczyny z kolorowymi kominiarkami, to najprawdopodobniej jest reference do nich.
Odpisz
13 maja 2022, 21:26
@Graham_Tia: Raczej nie widuje takich memów bo ograniczam kontakt z lewackimi grupami ludzi. W ogóle ograniczam kontakt z jakimikolwiek radykalnymi grupami xD
Odpisz
14 maja 2022, 01:42
@gelo1238: "Każdy lewak = radykał"
xDDD
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2022, 01:50
@Anantashesha: Co poradze ze lewa strona cały czas oddala się od centrum i właściwie to lewaki sami siebie nienawidza xD Jest więcej poglądów na lewo niż na prawo i do tego te na lewo same sobie zaprzeczaja.
Odpisz
14 maja 2022, 01:52
@gelo1238: Okej, tylko że właśnie powiedziałeś że lewaki-radykały istnieją, a nie że wszyscy nimi są xd
Odpisz
14 maja 2022, 02:21
@Anantashesha: Ci bliżej centrum - nie.
Pozostali to sami się wyzywaja xD
Odpisz
14 maja 2022, 03:32
@gelo1238: No to jak tak nie uważasz to nie mów że tak jest ;)
Odpisz
14 maja 2022, 04:04
@Anantashesha: Adolf Hitler nie wiedział
Odpisz
14 maja 2022, 16:37
@gelo1238: Gelo, jako katolik, tradycjonalista, monarchista i patriota proszę cię o nie wyzywanie innych od „lewackich k...”, bo to wyjątkowo niekulturalne, robi zły wizerunek prawicy i tylko radykalizuje lewicę, czego rozumiem chcesz uniknąć.
Na pewno można kulturalniej rozmawiać
Z całym szacunkiem.
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2022, 18:53
@abc123def: Polski patriota i monarchista w jednym? Kurde, nieźle. Widzę stąd dwie drogi: albo Sarmacja i złota wolność szlachecka, albo Ku*win krul.
Odpisz
14 maja 2022, 20:22
@abc123def: ten d***l cie obraża xD
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2024, 18:15
@Graham_Tia: Oni nie tylko występują w kolorowych kominiarkach. Najłatwiej ich poznać po tym jak odpie***lają manianę w różny sposób np. tańcząc i jednocześnie dewastując coś malując coś (najczęściej fi*ty) i też śpiewając zje**ne ścierwa. Pamiętam jak w Soczi dziesięć lat temu dostali wpie***l od korsarzy <3 XD
(Najwidoczniej dwa lata odsiadki w kolonii karnej im nie pomogły)
PS. Pozdro z losowych
Odpisz
12 maja 2022, 18:09
C*pka zamieszki
Odpisz
12 maja 2022, 18:11
@rumcajschr: kiciuś zamieszki
Odpisz
21 sierpnia 2024, 18:12
@rumcajschr: Bruh to jest ta pi*da która zbezczeszczeliła sobór Chrystusa Zbawiciela w Moskwie
Odpisz
14 maja 2022, 00:35
Minął już rok od zmienienia loga discorda
Odpisz
14 maja 2022, 06:47
@Niezalogowany: nie wiem jaki to ma związek z memem ale still
Odpisz
18 maja 2022, 22:11
@Niezalogowany: Kto pytał?
Odpisz
19 maja 2022, 06:29
@Lord_Endless: właśnie ogarnąłem że pod złym memem napisałem ten komentarz :/
Odpisz
19 maja 2022, 06:34
@Niezalogowany: XDDD
Odpisz
18 maja 2022, 22:11
Sneak +1000
Odpisz
12 maja 2022, 18:11
Kamuflarz jak przedzierasz się przez młody sosnowy las
Odpisz
12 maja 2022, 18:05
a po ucieczce zrobiła sobi zdjęcia w lustrze
Odpisz