Firmy, które wycofały się z Rosji:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2022, 19:25
I tak to niewiele wpływa ma gospodarkę rosji, która staje na nogi.
Odpisz
12 maja 2022, 20:04
@gelo1238: Haha sankcje robią brrr.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2022, 20:07
@Kapitalista: Bardziej robią prrrt bo J...ć Rosje na 50% bo korek zakręcą ;(
Odpisz
13 maja 2022, 11:52
@gelo1238: przez sankcje Rosja straciła setki miliardów dolarów i to nic jej nie robi?
Odpisz
13 maja 2022, 13:59
@gelo1238: Gospodarka Rosji nie podnosi się na stałe tylko jest reanimowana póki się w końcu nie zapadnie
Odpisz
13 maja 2022, 17:30
@Tajwan: Nie bo rosja ma ruble a nie dolary
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 17:36
@gelo1238: Japie....e XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
13 maja 2022, 17:38
@Tajwan: wdółgłos ;(
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 18:03
@gelo1238: Dobra trollem jesteś, twoje zdanie się nie liczy ez
Odpisz
13 maja 2022, 18:35
@Tajwan: czy ty zesrałeś się czy ty nie zesrałeś się?
Odpisz
13 maja 2022, 19:11
@gelo1238: ja się dopiero zesram, ale jeszcze fasolka do pupy nie dotarła
Odpisz
13 maja 2022, 19:18
@Tajwan: I tak, rosja ma wyj...ne w te sankcje. Wszystko to medialna komedia, a rosja jest bezkarna ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
13 maja 2022, 20:03
@gelo1238: Gdyby miała wywalone, to 1. Nie negocjowała by z Ukrainą
2. Nie nakładała kontrsankcji które niszczą jej gospodarkę
3. Rosja to Państwo które bez handlu upadnie, ponieważ większość jego PKB jest z eksportu
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 20:07
@gelo1238: Oni już dosłownie każą sobie płacić w rublach za gaz bo ich gospodarka wyj...ła się na ryj xD
Odpisz
13 maja 2022, 20:20
@Kapitalista: To bylo chyba z miesiąc temu. Aktualnie wartość rubla jest większa niż przed pandemią xD
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 20:22
@gelo1238: No k...a chyba piszę że każą sobie płacić w rublach.
Myślisz że na ile taka sklejona na szybko taktyka wytrzyma?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 20:31
@Kapitalista: Rosja dalej eksportuje swoje dobra i nic się nie zmieniło. Źródło dochodów Rosji jest stabilne i to się nie zmieni. Prędzej spodziewam się zmartwychwstania führera i powstania kolejnej rzeszy niż upadku rosji. Niemcy nie zrezygnują z gazu bo przez lata się na niego przestawiali XD
Wszystko to biznes, który się poza naszymi oczami kręci w najlepsze.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 21:13
@gelo1238: Rosja zużyła ponad 8 bln rubli na samą walkę z inflacją. Wydaje mi się, że to mówi wiele, skoro PKB Rosji wynosiło przed wojną ok. 100 bln rubli
Odpisz
12 maja 2022, 18:39
i CD Project zrezygnowało z tego rynku
Odpisz
12 maja 2022, 20:06
@Boberek00: Jeszcze w ...j innych większych i mniejszych firm całkowicie opuściło ich rynek ale raczej nie rymowałyby się tak jak te pokazane na filmiku.
No i nawet jakby wszystkie się rymowały to piosenka nie jest na tyle długa.
Odpisz
13 maja 2022, 15:12
@Boberek00: i teraz Pirate Bay będzie najczęściej odwiedzaną stroną w Rosji
Odpisz
13 maja 2022, 15:24
@SparkyOcelot: Teraz to im jest obojętne czy kupią czy spiracą
Stalker 2 ma już tam nie zostać wydany
Odpisz
13 maja 2022, 19:15
@Kapitalista: piosenka i tak jest do bani
Odpisz
13 maja 2022, 12:28
KFC wycofało się z Rosji tylko częściowo
Odpisz
13 maja 2022, 15:41
@Tajdeus: co masz na myśli
Odpisz
13 maja 2022, 17:10
@pjoterix: To znaczy niektóre oddziały nadal działają, a przynajmniej działały jeszcze z miesiąc po wybuchu wojny.
Odpisz
13 maja 2022, 15:28
Bez Nokii?? Jakie oni mają uzbrojenie?
Odpisz
13 maja 2022, 14:59
Tymczasem valve które dodało w cs go traktor ciągnący czołg
Odpisz
13 maja 2022, 13:59
Dlaczego matka spojrzała mi się w telefon wtedy kiedy było onlyfans?
Odpisz
13 maja 2022, 12:18
Dori me
Odpisz
13 maja 2022, 11:27
Waleczny zachód bohatersko nakłada sankcje sam na siebie. Qwa, przecież to oni nie będą zarabiać bo stracili jeden z największych na świecie rynków zbytu lool
Odpisz
13 maja 2022, 11:42
@SparkyOcelot: i jeszcze generuja sobie koszty: dalej płacą pracownikom, muszą dalej płacić podatki za nieruchomości które posiadają, a niesprzedadzą ich tak łatwo wszyscy na raz
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 11:52
@SparkyOcelot: Każda większa firma która opuści Rosję to dziesiątki tysięcy bezrobotnych, czego koszt ponosi Rosja, Kremlbocie
Odpisz
13 maja 2022, 15:11
@Tajwan: dlatego teraz rosyjskim firmą będzie łatwiej o rozwój, nienmają zagranicznej konkurencji i mogą spokojnie skupić się na rozwoju
Odpisz
13 maja 2022, 16:50
@SparkyOcelot: O mój Boże, jejak ekonomista moment. Po pierwsze Rosja to jest wydmuszka a nie największy rynek zbytu. Po drugie Rosyjski biznes nie zapełni raczej nigdy tej luki po zachodnich firmach bo: nie mają tych technologii oraz mają problem z importem większości produktów do ich produkcji.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2022, 17:35
@SparkyOcelot: To jest sposób na gospodarkę Korei Północnej. Jeżeli uważasz to za dobry pomysł no to...
Odpisz
16 maja 2022, 18:28
@SparkyOcelot: masz jakąś odpowiedź, czy nie?
Odpisz
12 maja 2022, 19:24
na 10000000000% przejdzie na główną
Odpisz