Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gelo1238

12 maja 2022, 19:25

I tak to niewiele wpływa ma gospodarkę rosji, która staje na nogi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar gelo1238

Edytowano - 13 maja 2022, 20:31

@Kapitalista: Rosja dalej eksportuje swoje dobra i nic się nie zmieniło. Źródło dochodów Rosji jest stabilne i to się nie zmieni. Prędzej spodziewam się zmartwychwstania führera i powstania kolejnej rzeszy niż upadku rosji. Niemcy nie zrezygnują z gazu bo przez lata się na niego przestawiali XD
Wszystko to biznes, który się poza naszymi oczami kręci w najlepsze.

Avatar Tajwan

Edytowano - 13 maja 2022, 21:13

@gelo1238: Rosja zużyła ponad 8 bln rubli na samą walkę z inflacją. Wydaje mi się, że to mówi wiele, skoro PKB Rosji wynosiło przed wojną ok. 100 bln rubli

Avatar Boberek00

12 maja 2022, 18:39

i CD Project zrezygnowało z tego rynku

Avatar Kapitalista

12 maja 2022, 20:06

@Boberek00: Jeszcze w ...j innych większych i mniejszych firm całkowicie opuściło ich rynek ale raczej nie rymowałyby się tak jak te pokazane na filmiku.
No i nawet jakby wszystkie się rymowały to piosenka nie jest na tyle długa.

Avatar SparkyOcelot

13 maja 2022, 15:12

@Boberek00: i teraz Pirate Bay będzie najczęściej odwiedzaną stroną w Rosji

Avatar Boberek00

13 maja 2022, 15:24

@SparkyOcelot: Teraz to im jest obojętne czy kupią czy spiracą

Stalker 2 ma już tam nie zostać wydany

Avatar gelo1238

13 maja 2022, 19:15

@Kapitalista: piosenka i tak jest do bani

Avatar Tajdeus

13 maja 2022, 12:28

KFC wycofało się z Rosji tylko częściowo

Avatar pjoterix

13 maja 2022, 15:41

@Tajdeus: co masz na myśli

Avatar Tajdeus

13 maja 2022, 17:10

@pjoterix: To znaczy niektóre oddziały nadal działają, a przynajmniej działały jeszcze z miesiąc po wybuchu wojny.

Avatar wikoX

13 maja 2022, 15:28

Bez Nokii?? Jakie oni mają uzbrojenie?

Avatar olimpicYT3356

13 maja 2022, 14:59

Tymczasem valve które dodało w cs go traktor ciągnący czołg

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2022, 13:59

Dlaczego matka spojrzała mi się w telefon wtedy kiedy było onlyfans?

Avatar bartton

13 maja 2022, 12:18

Dori me

Avatar SparkyOcelot

13 maja 2022, 11:27

Waleczny zachód bohatersko nakłada sankcje sam na siebie. Qwa, przecież to oni nie będą zarabiać bo stracili jeden z największych na świecie rynków zbytu lool

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Tajwan

Edytowano - 13 maja 2022, 17:35

@SparkyOcelot: To jest sposób na gospodarkę Korei Północnej. Jeżeli uważasz to za dobry pomysł no to...

Avatar Tajwan

16 maja 2022, 18:28

@SparkyOcelot: masz jakąś odpowiedź, czy nie?

Avatar majnkraftowicz123

12 maja 2022, 19:24

na 10000000000% przejdzie na główną

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ikony

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka