Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2022, 18:22
w przeciwieństwie do tych ,,elokwentnych"budowlani pracują ciężej i więcej.
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2022, 18:31
@pawelec323232e2: czy ciężej i więcej, tutaj bym polemizował
Ciężkość pracy nie zależy tylko od tego czy to praca fizyczna
A sory nie doczytałem, że filozofia i polonistyka
Odpisz
14 maja 2022, 16:51
To wiele mówi o naszym społeczeństwie
Odpisz
13 maja 2022, 18:15
Ten mem nasunął mi pytanie do jejaków co skończyli maturę. po maturach niby co zamierzacie dalej robić tak aby się rozwinąć a jednocześnie zarabiać? ja polecam zacząć w coś inwestować ale co ja mogę wiedzieć, wieśniak co kończy zawodową xD
Odpisz
13 maja 2022, 20:32
@Pingas99: ja poszedłem od razu do pracy po maturze i zarabiam więcej od ojca xD a to dopiero początek przecież z czasem będzie tylko więcej bo rośnie moje doświadczenie więc i wartość na rynku pracy. Na studiach traciłbym tylko czas...
Odpisz
13 maja 2022, 23:04
@Sebzer: no ja to mam fajnie bo i tak doświadczenie nabywam w swoim zawodzie. więc jako tako łatwiej mi będzie znaleźć prace i może też będę miał lepsze zarobki (co w to wątpie).
Odpisz
14 maja 2022, 13:13
@Sebzer: brawo, jeden z niewielu który nie poszedł za resztą niczym owieczka na rzeź
Odpisz
14 maja 2022, 14:01
@Sebzer: sebzerze, wyjaw ile zarabiasz miesięcznie brutto i w jakiej pracy pracujesz
Odpisz
14 maja 2022, 14:25
@Sebzer: sebzer co ty robisz że zarabiasz więcej od ojca co ?
Chyba że ma ...jową robotę z najniższą krajową to może możesz zarabiać trochę więcej.
Odpisz
14 maja 2022, 12:24
Budowlaniec zarabia 2-3 razy więcej od mnie. Smutek
Odpisz
14 maja 2022, 13:24
@Tajwan: tak zarabiam skąd wiedziałeś?
Odpisz
14 maja 2022, 13:45
@Redukt17: od wywiadu
Odpisz
13 maja 2022, 16:11
Podobno używa się logiki na filozofii, więc sam powinien odpowiedzieć na to pytanie
Odpisz
13 maja 2022, 18:33
@Landark: 'podobno' jest tu kluczowym słowem.
Odpisz
14 maja 2022, 12:34
@Landark: a ta cała filozofia to nie wkuwanie jakie dane starożytne osobniki miały światopoglądy i ich cytaty na pamieć?
Odpisz
13 maja 2022, 17:16
Szczerze to wiedza i kompetencje już nie dają więcej pieniędzy. Byle by dawały tyle samo, a rozwijam się dla siebie. Gorzej, że zaczynają dawać mniej. Inteligencja wymrze, a w kraju zapanuje idiokracja
Odpisz
14 maja 2022, 08:14
@IkarAviator: nie no myśle że większość odpuszcza sobie teraz wyższe wykształcenie itp ze względu na podniesione ostatnio progi bo za dużo osób na studia szło i właśnie brakowało pracowników fizycznych, jak będzie brakowało inteligencji to coś zrobią
Odpisz
14 maja 2022, 11:53
@wuj3456: I to się nie zbalansuje, tylko będa takie parabole, w których będzie wieczny nadmiar i niedomiar
Odpisz
14 maja 2022, 02:41
Jestem na fizyce i na roku jest z 9 osób tylko. Nie mówię że dużo bo sam kierunku nie jest taki interesujący dla wszystkich bo trzeba dużo pracy włożyć. I w sumie nie tak źle jest. Choć czuje że gdybym aktualnie poszedł do pracy zyskałbym więcej doświadczenia i swoje środki by wreszcie zarabiał
Odpisz
13 maja 2022, 18:34
dobre oceny nie wystarczają jeśli jesteś głupi i nieporadny
Odpisz