Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Landark

15 maja 2022, 09:45

Albo umrzesz jako geniusz, albo będziesz żył jako niewolnik redaktorów z wydawnictwa

Avatar Figarus

16 maja 2022, 10:37

@Landark: Autor Bleacha dowiedział się, że jego manga skończy się za pięć rozdziałów... Kiedy czytał magazyn w którym publikowano jego pracę.

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2022, 21:26

@Landark: To jakiś cytat czy go wymyśliłeś/aś

Avatar Landark

21 maja 2022, 21:37

Przerobiony cytat "albo umrzesz jako bohater, albo będziesz żył długo jako złoczyńca"

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2022, 22:13

@Landark: Mimo że przerobiny to se go zapisze może kiedyś komuś go powiem i się zmotywuje.

Avatar niggiddu

16 maja 2022, 11:50

Berserk fan moment

Avatar Figarus

16 maja 2022, 15:07

@niggiddu: HAIIIIII YAI FORCES HAIIIIII YAI FORCES

Avatar Vinder

16 maja 2022, 14:00

Avatar Tajdeus

16 maja 2022, 14:41

@Vinder: Właśnie tą serię miałem na myśli robiąc mema!

Avatar Rey_Palpatine

15 maja 2022, 09:39

ja mam tak że jest taka seria "zwiadowcy" którą kiedyś dostałem na gwiazdkę od rodziców (3 pierwsze tomy) i tam wręcz czuć ten spadający powoli poziom niestety

komentarz obrazkowy

Avatar Tajdeus

15 maja 2022, 16:27

@Rey_Palpatine: Ja mam tak z komiksami Usagi Yojimbo. Tyle że tam poziom spadł już lata temu.

Avatar AxonDeHudin

16 maja 2022, 10:51

@Rey_Palpatine:
O tak
„Zwiadowcy” byli fajni przez kilka pierwszych części, potem autor zaczął ciągnąć fabułę na siłę

Avatar Darwidx

16 maja 2022, 12:37

@Rey_Palpatine: Najlepsze jest zmartwychwstanie serii przez timeskip mimo zamknięcia wszystkich wątków i nagle mamy nowego zwiadowcę.

Avatar Figarus

16 maja 2022, 10:39

Albo kiedy znalazłeś super serial, ale skończył się na dwóch sezona, bo był absurdalnie drogi jak na swoje czasy. Pozdrawiam fanów ,,Rzymu".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tajdeus
Dodane przez: Tajdeus

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To musiało być męczące

A, okej

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka