Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 15 maja 2022, 19:13
j...c pilke nozna prxzecietny gracz pilki noznej: slabiak i wgl
przecietngy fan piklki rencznej:
Odpisz
15 maja 2022, 22:26
@kapix500: przeciętny fan obu sportów
Odpisz
17 maja 2022, 12:49
Odpisz
17 maja 2022, 21:22
przeciętny fan żadnych gier
Odpisz
26 czerwca 2022, 06:42
@kapix500: nożna najlpesza
Odpisz
17 maja 2022, 13:56
noga jest do dupy
Odpisz
17 maja 2022, 21:16
@Shpaygersharen: +1 najlepszy kosz I siata
Odpisz
17 maja 2022, 21:18
@Ni3wiem: ja lubię ping pong i pływanie
Odpisz
17 maja 2022, 21:39
@Shpaygersharen: identycznie
Odpisz
17 maja 2022, 22:16
@Ni3wiem: siatka i kosz też do d*py
Odpisz
17 maja 2022, 22:41
najlepiej grać na komputerze a nie odpi.....ać jakieś gówno z jakąś piłką
Odpisz
17 maja 2022, 15:41
ja tam uwielbiałem unihokej.
Odpisz
17 maja 2022, 13:54
Unihokej najlepszy
Odpisz
17 maja 2022, 13:07
Unihokej i tak lepszy niż siatkówka czy kosz
Odpisz
17 maja 2022, 12:51
Najlepsze momenty w unihokeju to kiedy krążek wpadał pod drabinki i każdy nap*****lał kij o kija pod szczeblami żeby ten krążek wygrzebać.
Odpisz
17 maja 2022, 12:46
przynajmniej nie zmuszano Cie do napi...alania w siatkówkę. nauczyciel uwazal ze kochamy ten sport, skoro tak o niego prosimy, ale tak naprawdę laskom chodzilo o stanie w miejscu i ...ja robienie
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2022, 12:28
U mnie w unihokeja grało sie w piwnicy.
Znaczy nie piwnica, ale grało się u mnie w unihokeja jedynie w podstawówce i akurat na piętrze gdzie była szatnia, stoły tenisowe itp. I tylko k....sko ciemno
Odpisz
15 maja 2022, 17:05
Wolałem grać w unihokej niż w piłkę
Odpisz
15 maja 2022, 17:12
@pikacz: rel
Odpisz
15 maja 2022, 17:15
@pikacz: ja wolałem siatkówkę
Odpisz
15 maja 2022, 17:44
@Jesiotr: A ja lubię oba.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2022, 12:15
@pikacz: Ja też wolę unihokej
Odpisz
17 maja 2022, 12:21
@pikacz: u mnie piłka nożna to rywalizacja na śmierć i życie dlatego wolę każdy inny sport
Odpisz
17 maja 2022, 12:16
Unihokej zawsze budził w nas krew Słowian i bez przynajmniej jednego złamanego nosa lekcja była uznawana za nudną.
Odpisz
16 maja 2022, 07:12
ciesz się że chociaż miałeś
Odpisz
16 maja 2022, 01:03
To jeszcze nikt jest źle. Najgorzej jak karzą tańczyć.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2022, 21:07
Nwm, zawsze unikałam wfu jak tylko mogłam i lubiłam tylko unihokej (jest fajny dopóki się nie oberwie kijem w piszczel)
Odpisz
15 maja 2022, 17:01
unihokej był fajny zawsze
Odpisz
15 maja 2022, 17:02
@NesquikBoi: chyba że dostało się kijem po nogach
Odpisz
15 maja 2022, 17:35
@marcheg: albo jakimś cudem piłka po mordzie jak ja
Odpisz
15 maja 2022, 17:43
@NesquikBoi: +1
Odpisz
15 maja 2022, 17:18
Unihokej jest do kitu
Odpisz