Co krzyczą w łóżku ateiści
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Ikony
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2022, 17:00
Ja nie krzyczę w łóżku. A choć nie jestem ateistą, to mogę wypowiadać imię boga do woli, jego makaroniastość nie powinien się przez to obrazić.
Odpisz
19 maja 2022, 20:40
@Kawento: No w sumie jest na to konkretna zasada w dekalogu, a po drugie mówisz o dowolnym bogu (z mitologii itp) czy o konkretnym Bogu (tym jedynym realnym, który tym samym ma monopol na tę nazwę jako imię, czyli z dużej)?
A tak poza marudzeniem to ja np przez sen krzyczę "refować żagle zwrot 45° na sterburtę, dorównać dziób do fali!"
Odpisz
20 maja 2022, 12:00
@IkarAviator: Mam na myśli jedynego realnego Boga, czyli Latającego Potwora Spaghetti :3
Odpisz
21 maja 2022, 14:25
@Kawento: Oh I see what you did there. A bit of trolololo
Odpisz
17 maja 2022, 10:05
"O, Leninie!", ewentualnie "O, Richardzie Dawkinsie!"
Odpisz
17 maja 2022, 12:01
Ta, bo ateiści to komuniści XD
Odpisz
17 maja 2022, 08:45
Ej no w sumie
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2022, 11:15
Nie jestem pewien czy ten mem ogólnie uderza w wierzących, czy tych co wzywają nadaremno
Odpisz
17 maja 2022, 04:57
@Alfa7: why no both
Odpisz
17 maja 2022, 00:00
Nawiasem mówiąc krzyczenie podczas seksu nie jest wg mnie używaniem imienia nadaremno, nie wiem w czym jest gorsze od użycia go w innych sytuacjach
Odpisz
16 maja 2022, 16:46
W sumie to przekleństwa są fajne w łóżku.. polecam
Odpisz
16 maja 2022, 23:57
@Maly_KSIAZE: +1, najlepiej, ewentualnie jak ktoś lubi to knebel może rozwiązać wszystkie dylematy
Odpisz
16 maja 2022, 10:52
Nie wiem jak wy (tak naprawdę wiem bo jesteście jejakami) ale ja nie uprawiam seksu gdyż nie mam partnerki/partnera
Odpisz
16 maja 2022, 17:02
@Dragonix18: To miłe że chociaż próbujesz udawać że nie wiesz
Odpisz
16 maja 2022, 17:21
@Dragonix18: zazdro
Odpisz
16 maja 2022, 18:36
@Dragonix18: To się nazywa celibat jejowy
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2022, 17:38
Ale jej pojechała
Odpisz
16 maja 2022, 17:12
(╯°□°)╯👑
Korona dla ciebie
Odpisz
16 maja 2022, 10:37
U mnie w domyśle "bóg" jest przez małe "d", jako funkcja, a nie imię. Szach-mat
Odpisz
16 maja 2022, 10:40
@AgnieszkaKielbasowska228: dbog
Odpisz
16 maja 2022, 10:47
@Smrodek_: dog
Odpisz
16 maja 2022, 16:54
@Smrodek_: Dokładnie tak, wcale nie pomyliłem d z b. Ty pomyliłeś!
Odpisz
16 maja 2022, 10:48
Nie wiem jak wy ja tam wymieniam noblistow
Odpisz