Argumenty na przestrzeni wieków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Znak czasów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2024, 08:38
Cześć jejaku z losowych
Odpisz
5 czerwca 2025, 12:51
@Boberek00: witam!
Odpisz
19 lipca 2021, 17:37
Ale ewolucja jest prawdą lol
Odpisz
11 maja 2018, 07:28
Są jeszcze ludzie (czyt. płaskoziemcy) którzy żyją w 15 wieku.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:34
Chodzi o to że na codziennie spotykamy się z absurdami które są wszędzie ale czym są one wobec ogromu wszechświata który nas codziennie zaskakuje
Odpisz
25 kwietnia 2014, 16:51
@Mr_Beton: Nie, chodzi o to, że konserwatywne nieuki wyciągają wnioski tylko z powierzchownych obserwacji.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:15
beton by się przydał żeby wytłumaczył -,-
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:30
@Jarektrol: Już,już...To nie plac budowy!
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2014, 12:59
globalne ocieplenie może spowodować globalne oziębienie aby wiedzieć dlaczego zapraszam dalej do czytania:
wszyscy wiemy że woda w morzu jest słona a w lodowcach słona '
prądy morskie to mieszanina słonej i słodkiej wody i mają spory wpływ na nasz klimat
słodka woda z lodowców może zmienić prądy morskie co spowoduje zmianę klimatu
globalne ocieplenie i następująca po niej epoka lodowcowa to naturalna kolej rzeczy człowiek ma bardzo mały wpływ na globalne ocieplenie i oziębienie jedynie lekko przyśpieszamy wydarzenia również ocieplenie chyba się kończy bo przez ostatnie 2 lata trochę zimno się zrobiło
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:04
@bylejakbylegdzie: woda w morzu słona, a w lodowcach słona - co?
masz błąd
Odpisz
20 kwietnia 2014, 19:28
@Adiospl: o dzięki miała być słodka
Odpisz
25 kwietnia 2014, 10:27
@bylejakbylegdzie: Dokładnie tak wywalanie pieniędzy na walkę z Globalnym Ociepleniem to durnota poprostu idiotyzm GO jest naturalnym procesem na ziemi nie za bardzo da się z tym walczyć ale pieniądze przeznaczane na GO są po prostu za duże i to wylęgarnia korupcji a już na pewno nie wierzę że to wina człowieka w XIX ilość fabryk bez żadnych unijnych zmniejszania wydzielania CO(2) ani nic takiego nie było a zima była śnieg był lato było na początku średniowiecza w europie wycięto mnóstwo lasów żeby wytapiać metal w dymiarkach jakoś nie wierzę żeby wtedy mieli jakoś większe temperatury i brak śniegu po prostu obłuda mydlenie oczu temat zastępczy korupcja.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2014, 10:39
oraz jeszcze wiele tysięcy lat przed pierwszymi ludźmi mieliśmy kilka ociepleń i oziębień ale te filtry na kominy i ochrona środowiska i tak jest ważna bo to dziura ozonowa bo tam smog mamy w krakowie bez maski to w godzinach szczytu lepiej się nie ruszać z domu
Odpisz
25 kwietnia 2014, 11:01
@bylejakbylegdzie: Ale jeśli lodowce topnieją, to dlaczego pokrywa lodowa na biegunie północnym się powiększa?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 11:31
@pjkpredator6: ostatnimi latami trochę zimno się zrobiło, może już po ociepleniu jest i będzie coraz zimniej aż będzie nowa epoka lodowcowa po czym będzie kolejne globalne ocieplenie
Odpisz
25 kwietnia 2014, 10:44
Jeszcze nie wyszliśmy z 19 wieku
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:38
@mikmas: Mamy wiek XXI (21, pewnie o tym jeszcze nic w przedszkolu nie miałeś), ponieważ to działa tak:
Wiek - 100 lat.
Mamy rok 2014.
2000 = XX (20)
14 = dodatkowe I (1)
Dziękuję za uwagę, życzę miłego dnia.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:47
@mikmas: Wyczuwam "bul" dupy gimboateisty
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:05
@mikmas: Czy zdajesz sobie sprawę z głupoty swych słów?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:28
Czasami myślę że oni po prostu chcą się pochwalić tym że są totalnymi bez mózgami
Odpisz
25 kwietnia 2014, 16:22
@mikmas: Teraz to ja zdaję sobie sprawę z głupoty swych słów! Wyszło na to, że to ja jestem bezmózgiem XD! Wybacz mikmas'ie! Zwracam honor. Zrozumiałem twój przekaz.
Jemu chodziło o to, ze ludzie ciągle spierają się o to, ze teoria ewolucji jest nieprawdziwa bo Biblia :)
Jestem głupi!
Odpisz
29 kwietnia 2014, 17:06
@amekninja555: Weź dziecko zobacz, co jest NA OBRAZKU pod 19 wiekiem, pomyśl, a następnie się wypowiedz. Wiele ludzi nadal nie uznaje ewolucji i tego dotyczyła moja wypowiedź. 12 lat młodszy gnojek będzie mi tłumaczył, jak wieki "działają"
Odpisz
29 kwietnia 2014, 17:06
Dobrze, że chociaż Ty skumałeś, o co mi chodzi ;)
Odpisz
29 kwietnia 2014, 17:16
@mikmas: To się dokładnie wysławiaj, wtedy żaden "12 lat młodszy gnojek" nie będzie Cię poprawiał! c:
Odpisz