Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzesiufloryda

18 maja 2022, 15:24

Uwielbiam nabijać się z spaślaków

Avatar Lisamix

19 maja 2022, 12:24

@Grzesiufloryda: Uwielbiam nabijać się z ludzi, którzy nabijają się z wyglądu innych

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2022, 13:01

@Lisamix: spaślak robi

Avatar Lisamix

19 maja 2022, 13:10

komentarz obrazkowy

Avatar Grzesiufloryda

19 maja 2022, 13:52

@Lisamix: bycie grubym to nie tylko wygląd to cos na co sobie sam zapracowałeś wpi.....ając na potęge albo nie ruszając dupy z krzesła gdybym śmiał sie z wyglądu to bym mówił że ten ma takie uszy czy takie czoło i to juz nie jest wina tej osoby tylko jej genów

Avatar Lisamix

19 maja 2022, 14:09

@Grzesiufloryda: Gdyby za każdym razem to tak działało to byłaby zupełnie inna sprawa.

Trzeba doliczyć różne czynniki, a nie "jesteś gruby bo się nawpi*rdalałeś", znam osobę, która je 24/7 i to same fast foody, wpie*dala na potęgę, rzadko ćwiczy na wfie i nigdzie nie wychodzi (woli siedzieć przed komputerem), i mimo tego wszystkiego jest bardzo szczupłą osobą.
Każdy wie, że on wpie*dala na potęgę, ale nikt się z niego nie śmieje bo jest chudy, a taki chłopak co jest grubszy bo ma problemy zdrowotne i musi brać leki, przez które tyje, jest wyśmiewany, że "pewnie dużo wpie*dala".

Dlatego nie rozumiem tego całego śmiania się z powodu czyjejś wagi, nawet jeżeli ktoś jest gruby bo wpie*dala dużo jedzenia. Skoro chce być grubym to jego sprawa, to on będzie miał problemy a nie ty.

A oprócz otyłości powinno sie też leczyć zaburzenia psychiczne, które sprawiają, że człowiek nie ma nic innego do roboty tylko śmianie się z innych.

Avatar Grzesiufloryda

Edytowano - 19 maja 2022, 14:14

@Lisamix: no wiesz osoby chore to już zupelnie inna sprawa ale jest malo takich przypadków które nie mogą zupelnie nic z tym zrobić bo np ok bierzez leki ktore sprawiają ze tyjesz ale chyba mozesz ćwiczyć itp a jesli taka osoba oznajmi ze jest chora i nie moze ćwiczyć przez to ani zupełnie nic z tym zrobić żeby schudnąć to śmianie sie z niej jest nieusprawiedliwione.

Wiec tu ci racje moge przyznać masz w góregłosa

Avatar Grzesiufloryda

19 maja 2022, 14:17

@Grzesiufloryda: a tylko jak ktos wybierze ze jest gruby to musi sie liczyc z tym ze kazdy ma o tym swoją opinie więc jak jestes gruby chcesz byc gruby i tyle to trzeba byc gotowym ze ktos ci bedzie gadal ze masz cukrzyce i duze cyca a jak bedziesz mial 3 dychy to j....iesz na zawał

Avatar Lisamix

19 maja 2022, 14:20

@Grzesiufloryda: Myślę, za taka osoba jest w pełni tego świadoma, skoro wybrała taki styl życia + pewnie codziennie to słyszy. Mimo wszystko każdy ma wolną wolę i sam decyduje co chce robić ze swoim życiem.

Avatar Grzesiufloryda

19 maja 2022, 14:22

@Lisamix: wiec jak jest tego swiadoma to niech nie płacze że ktoś na niego mówi że jest kula dziękuje i miłego dnia rzadko jest okazja na inteligętną rozmowe

Avatar Tauvir

19 maja 2022, 13:19

mocne krzesło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Finlandia24
Dodane przez: Finlandia24

Trzykrotny T

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka