Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Tacy sami, a ściana między nami
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2022, 16:23
Niech jakiś specjalista się wypowie: dlaczego klacze są lepsze od ogierów?
Odpisz
19 maja 2022, 17:16
@Landark: Podejrzewam że chodzi o to że koniarz z mema chciałaby zostać wy*uchana przez konia (patrz komentarz Ignisusa).
Odpisz
19 maja 2022, 18:19
@Landark: Bo możesz pogłaskać po brzuszku bez tykania pindola
Odpisz
19 maja 2022, 23:04
@Landark: Raczej nie ma czy lepsze, czy gorsze. Klacze może są bardziej spokojniejsze od ogierów, ale to i tak nie zawsze, bo ogierki mogą być o wiele bardziej spokojniejsze niż klacze w rui. Nie zapominając o wałachach
Odpisz
20 maja 2022, 08:50
@Landark: Po pierwsze to raczej nie jeździ się na ogierach, a po drugie z klaczami często można złapać lepszy kontakt (chociaż to zależy mocno od charakteru bo klacze mogą być wrednymi piz*ami)
Odpisz
20 maja 2022, 08:53
@Jackdaw: Dlaczego nie jeździ się na ogierach?
Odpisz
20 maja 2022, 08:57
@Landark: zazwyczaj jeździ się na wykastrowanych koniach czyli wałachach, to z powodów bezpieczeństwa. Ogiery mogą być narowiste i sprawiać problemy (oczywiście nie zawsze ale zazwyczaj). Dlatego konie do jazy kastruje się aby zapewnić bezpieczeństwo jeźdźców i innych koni w stajni.
Odpisz
19 maja 2022, 15:12
co kto lubi, dla mnie lepsze sa klacze np.
Odpisz
19 maja 2022, 15:13
a no i na ogierach sie ogólnie nie jeździ
Odpisz
19 maja 2022, 15:17
Kiedy jesteś zoofilem, ale przynajmniej hetero.
Odpisz
19 maja 2022, 15:19
@krzysiulka10: nic bardziej mylnego
Odpisz
19 maja 2022, 15:24
homo-dendrofilem?
Odpisz
19 maja 2022, 15:26
@Kolo_killer: ludzie na prawde jak ktos lubi ten sport to musicie się nad nim znęcać?
Odpisz
19 maja 2022, 15:36
Tak. Jèbać koniary.
Odpisz
19 maja 2022, 15:38
@AgnieszkaKielbasowska228: ok nie jestem koniarą
Odpisz
19 maja 2022, 15:46
Tak trzymaj
Odpisz
19 maja 2022, 15:51
@AgnieszkaKielbasowska228: j...č ludzi co maja inne zainteresowania niz marnowanie swojego zycie na gejapeel 😎😎😎
Odpisz
19 maja 2022, 15:54
@literalnienwm: swój człowiek
Odpisz
19 maja 2022, 18:18
@literalnienwm: Dokładnie tak
Odpisz
19 maja 2022, 17:14
Ja mam w klasy koniare
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2022, 15:23
Ja w RDR2 zawsze kupowałem klacz, żeby nie patrzeć na jajca konia bo to byłoby gejowe
Odpisz
19 maja 2022, 15:31
@Drag_on: rel
btw jaki jest twoj ulubiony bo moj to arabski w pasy
Odpisz
19 maja 2022, 15:41
@RommSter: w sumie to arabski z tej stajni w Saint Denis, ale prawdopodobnie nie odkryłem jeszcze wszystkich koni
Odpisz
19 maja 2022, 15:15
Koń to koń
Odpisz
19 maja 2022, 15:37
@BardzoOryginalnaNazwa: Ale bez kütasa?
Odpisz