Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Landark

19 maja 2022, 16:23

Niech jakiś specjalista się wypowie: dlaczego klacze są lepsze od ogierów?

Avatar PieselWojownik

19 maja 2022, 17:16

@Landark: Podejrzewam że chodzi o to że koniarz z mema chciałaby zostać wy*uchana przez konia (patrz komentarz Ignisusa).

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 maja 2022, 18:19

@Landark: Bo możesz pogłaskać po brzuszku bez tykania pindola

Avatar Hiholatek

19 maja 2022, 23:04

@Landark: Raczej nie ma czy lepsze, czy gorsze. Klacze może są bardziej spokojniejsze od ogierów, ale to i tak nie zawsze, bo ogierki mogą być o wiele bardziej spokojniejsze niż klacze w rui. Nie zapominając o wałachach

Avatar Jackdaw

20 maja 2022, 08:50

@Landark: Po pierwsze to raczej nie jeździ się na ogierach, a po drugie z klaczami często można złapać lepszy kontakt (chociaż to zależy mocno od charakteru bo klacze mogą być wrednymi piz*ami)

Avatar Landark

20 maja 2022, 08:53

@Jackdaw: Dlaczego nie jeździ się na ogierach?

Avatar Jackdaw

20 maja 2022, 08:57

@Landark: zazwyczaj jeździ się na wykastrowanych koniach czyli wałachach, to z powodów bezpieczeństwa. Ogiery mogą być narowiste i sprawiać problemy (oczywiście nie zawsze ale zazwyczaj). Dlatego konie do jazy kastruje się aby zapewnić bezpieczeństwo jeźdźców i innych koni w stajni.

Avatar
Hamczurk

19 maja 2022, 15:12

co kto lubi, dla mnie lepsze sa klacze np.

Avatar
Hamczurk

19 maja 2022, 15:13

a no i na ogierach sie ogólnie nie jeździ

Avatar krzysiulka10

19 maja 2022, 15:17

Kiedy jesteś zoofilem, ale przynajmniej hetero.

Avatar
Hamczurk

19 maja 2022, 15:19

@krzysiulka10: nic bardziej mylnego

Avatar Kolo_killer

19 maja 2022, 15:24

homo-dendrofilem?

Avatar
Hamczurk

19 maja 2022, 15:26

@Kolo_killer: ludzie na prawde jak ktos lubi ten sport to musicie się nad nim znęcać?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 maja 2022, 15:36

Tak. Jèbać koniary.

Avatar
Hamczurk

19 maja 2022, 15:38

@AgnieszkaKielbasowska228: ok nie jestem koniarą

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 maja 2022, 15:46

Tak trzymaj

Avatar literalnienwm

19 maja 2022, 15:51

@AgnieszkaKielbasowska228: j...č ludzi co maja inne zainteresowania niz marnowanie swojego zycie na gejapeel 😎😎😎

Avatar
Hamczurk

19 maja 2022, 15:54

@literalnienwm: swój człowiek

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 maja 2022, 18:18

@literalnienwm: Dokładnie tak

Avatar PieselWojownik

19 maja 2022, 17:14

Ja mam w klasy koniare

Avatar Drag_on

Edytowano - 19 maja 2022, 15:23

Ja w RDR2 zawsze kupowałem klacz, żeby nie patrzeć na jajca konia bo to byłoby gejowe

Avatar RommSter

19 maja 2022, 15:31

@Drag_on: rel
btw jaki jest twoj ulubiony bo moj to arabski w pasy

Avatar Drag_on

19 maja 2022, 15:41

@RommSter: w sumie to arabski z tej stajni w Saint Denis, ale prawdopodobnie nie odkryłem jeszcze wszystkich koni

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

19 maja 2022, 15:15

Koń to koń

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

19 maja 2022, 15:37

@BardzoOryginalnaNazwa: Ale bez kütasa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

No to posłuchane

Tacy sami, a ściana między nami

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka