Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

22 maja 2022, 13:29

Jak byłem mały i się tak bawiłem to zawsze na koniec przeżywało tylko dwóch albo trzech dobrych bohaterów którzy opłakiwali poległych

Avatar Avamq

22 maja 2022, 13:47

@Jadeja: Oj tak, jeszcze jeśli to było LEGO to zgliszcza zestawów dookoła rozłożone w taki sposób żeby dało się je prosto złożyć

Avatar Jadeja

22 maja 2022, 15:51

@Avamq: przeważnie klockami LEGO się bawiłem inne figurki mnie nie kręciły

Avatar Mr0czny

22 maja 2022, 13:21

Relatywne

Avatar Racc00nGold

22 maja 2022, 13:14

Zdarza się
Podobnie bywa, że jak wspomnę jakąś wymyśloną przez siebie przed laty fabułę (zwłaszcza po zrobieniusobie w domu wykopalisk archeologicznych i znalezieniu rysunków z tym związanych), jakiś zarzucony projekt itd., to robię to robię jej reboot, próbuję tchnąć w nią nowe życie etc.

Avatar
Mametchi_Pro_Student

22 maja 2022, 13:06

Historia:

Avatar Mr0czny

22 maja 2022, 13:26

mametchi daj pod jednym. JEDYNYM obrazkiem coś nie z sonica np.spongebob lub coś bo to się już przejadło. Możesz tak komentować np gry lub dowcipy (ten komentarz informacyjny nie miał celu nikogo urazić . Pozdrawiam i życzę twej duszy spokoju i zdrowia)

Avatar
Mametchi_Pro_Student

22 maja 2022, 13:27

@Mr0czny: No może dam raz.
RAZ.

Avatar Mr0czny

22 maja 2022, 13:28

dziękuję za ten czyn wielki

Avatar KUBEKch_1

22 maja 2022, 08:45

Mój brat bawiąc się LEGO jest w stanie zrobić bitwę w której używa ludzików ze Star Wars, Avengers, rycerzy i lego city robiąc "mieszane składy" i dając im różne stworzone przez siebie bronie. Mi osobiście większą przyjemność sprawia samo w sobie budowanie niż później zabawa tym

Avatar Spider007

22 maja 2022, 13:02

@KUBEKch_1: najlepsze w LEGO są kokpity statków

Avatar Grzesiufloryda

22 maja 2022, 01:15

Zazdroszcze figurki chrisa redfielda

Avatar AlMalina

22 maja 2022, 00:23

Kiedyś dywan w ulicę i budynki to było GTA w 3D na "makiecie"

Avatar Oliwier256

22 maja 2022, 00:21

Ja wyobrażałem sobie bitwę z Hulkiem/Supermanem lub setkami szturmowców

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Były nóżki, nie ma nóżek

Angielskie śmieszki

Deal życia

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka