Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wojtekvicta

24 kwietnia 2014, 15:07

które gta? - po wypowiedzi bylejakbylegdzie, wnioskuje że SA, ale w jakimś innym też może być infernus, więc się pytam.

Avatar konwers

24 kwietnia 2014, 15:15

@wojtekvicta: GTA 4

Avatar michi100110

24 kwietnia 2014, 15:34

@wojtekvicta: SA z taką grafiką? to musiałby być mocny ENB series. Jeśli się pomyliłem z nazwą moda to mnie poprawcie :)

Avatar bylejakbylegdzie

24 kwietnia 2014, 15:39

@wojtekvicta: infernus jest w każdym gra które jest w 3d oraz w gta 2 chyba jest i moim zdaniem ten infernus w sa najgorzej wygląda

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2014, 17:55

@wojtekvicta: WTF jak to można pomylić.

Avatar wojtekvicta

24 kwietnia 2014, 19:12

Grałem tylko w Gta SA oraz V (z piątki nie kojarzę tego autka, może za mało grałem xD)

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2014, 19:54

@wojtekvicta: No to ok spoko sorki nie wiedziałem.

Avatar Predator_PL

4 września 2016, 13:50

@wojtekvicta: tak gta san andreas w nagrodę powinienieś otrzymać masę łapek w dół gta san andreas hahahahaha debi*

Avatar wojtekvicta

4 września 2016, 20:13

@Predator_PL: Widzisz predatorze, może nie rozumiesz że ludzie mają również inne rzeczy do robienia w życiu niż granie w gry. Dla twojej informacji ostatni raz w gta sa grałem z 4-5 lat temu. a jak myśle że możesz się domyślić, nie pamiętałem jaka tam była grafika.

Avatar Predator_PL

5 września 2016, 15:45

@wojtekvicta: ta teraz masz problem a jak powiem że nie wiem co to za gra a będzie cees srees srol to bedzie milion łapek w dół od fanów tego gów*a

Avatar Predator_PL

29 marca 2015, 15:32

this is grand theft auto four!!!!!

Avatar bylejakbylegdzie

22 kwietnia 2014, 15:05

z innymi autami też działa czy tylko z infernusem?

Avatar pjkpredator6

25 kwietnia 2014, 13:09

@bylejakbylegdzie: To chyba jednorazowy bug, którego ciężko powtórzyć.

Avatar MarianXD

24 kwietnia 2014, 17:23

Lubie gta

Avatar mrklorens

24 kwietnia 2014, 14:16

fajny sposób na gliny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Przypałowo

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka