Dlaczego tyle przeklinam?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2022, 13:16
I h.. ci do tego
Odpisz
8 maja 2018, 16:02
BO KU*WA MOGĘ
Odpisz
21 grudnia 2019, 06:45
@Filipsss: oj nie ładnie
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:42
Przy mamie też używasz wulgaryzmów?
Odpisz
21 stycznia 2015, 14:24
@PKB00: Tak, i przy dziewięcioletniej siostrze
Odpisz
21 stycznia 2015, 14:23
Bo ku*wa, po to ku*wa żebyś się ku*wa głupio pytał
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:52
Gimnazjum się buntuję.
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2014, 21:45
Bo ***a moge :D
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:17
Ja nie przeklinam bo to k*rwa w ch*j nieładnie
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:07
To nie jest przekleństwo przekleństwo to np. "Mam nadzieję że umrzesz" a to co tu jest to wulgaryzm.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:13
@grzesioza15: no ale starsi ludzie wmawiają że to przekleństwa a potem ci młodzi kontynuują przekazywanie tego i tak później jest że coś nazywamy innym słowem niż tak na prawdę się nazywa
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:14
@grzesioza15: przeklinam cię na tysiąc lat abra kadabra ! :3
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:05
@jacek1s: Abra kadabra czary mary dziś wypiłem 3 browary i poszedłem na wagary.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:35
@Witaj: dziś się do szkoły nie idzię .-. dopiero 28 ;D
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:40
@Witaj: Chyba kur*a z testów gimnazjalnych :D
Odpisz
22 kwietnia 2014, 18:08
@jacek1s: Ja byøem
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:03
Bo jesteś gimbusem.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:40
... I ch*j mnie obchodzi co o tym sądzisz!
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:04
Ja k*rwa nie przeklinam!
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:33
"Chciało by się żyć bez wulgaryzmów, no ale no, k*rwa, no..."
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:28
Chyba było z napisem: Bo, k*rwa mogę !
Odpisz
22 kwietnia 2014, 15:12
nie WTF xD:
Odpisz