Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Szybki jak błyskawica
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2022, 23:46
333 I ja to zepsuje
Odpisz
25 maja 2022, 21:10
To tylko dwie futryny
Odpisz
25 maja 2022, 18:36
Boże czyli nie tylko u mnie tak jest XD
Odpisz
24 maja 2022, 19:31
Moja podstawówka to tysiąclatka i nie polecam ogółem
Odpisz
24 maja 2022, 16:30
Ja mam takie coś w domu. Główna część domu była zbudowana jeszcze przed II wojną światową, ale futryny są w przybudówce która była zrobiona koło 2000 roku
Odpisz
24 maja 2022, 17:26
@Kicia_to_nie_kot: między tymi ścianami tam jest sekretny wymiar
Odpisz
24 maja 2022, 15:19
Odrazu widać ze budynek nie jedną wojnę widział.
Odpisz
23 maja 2022, 23:09
Ciekawe która jest do działających drzwi
Odpisz
23 maja 2022, 23:25
@Ami_Gami4: Loteria
Odpisz
24 maja 2022, 14:03
@Ami_Gami4: drzwi pewnie w ogóle nie ma
Odpisz
24 maja 2022, 14:18
przepraszam, niechcący dałem w dół
Odpisz
24 maja 2022, 14:19
@GigannPlus: dam za ciebie
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2022, 14:23
@Ami_Gami4: przyglądanij się. Ta po prawej
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2022, 14:19
u nas liczy sie w dziurach od drzwich do kibla i wyrwanych kafelkach
Odpisz
24 maja 2022, 09:22
U mnie po prostu biorą uczniów na praktyki i każą im naprawiać. Po pół roku tynk ze ściany leci okna nie szczelne i drzwi same się otwierają jak mocniej zawieje XD. Ale po co się przejmować albo zatrudnić profesjonalistów jak zaraz znowu ktoś na praktyki pójdzie i kolejną sale się zrobi XD
Odpisz
24 maja 2022, 07:41
I jak to niby działa?
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2022, 23:17
Moja szkoła obchodziła 50-lecie w 2019 a w żadnej sali w jakiej dotąd byłem nie widziałem czegoś takiego jak na zdjęciu
Odpisz
23 maja 2022, 23:18
@Kebasa_z_mema: Sprawdzałeś szatnię szkolną? Tam zazwyczaj jest dokonywane przemeblowanie przez uczniów
Odpisz
23 maja 2022, 23:20
@Broolie: akurat jak miałem wstąpić do 4 klasy i doznać zaszczytu zostawiania mych ubrań na dwór w bunkrach zrobili DUŻY remont i teraz wszystko jest takie łe i nudne i w ogóle
I tam nawet nie ma żadnych drzwi
Odpisz
23 maja 2022, 23:04
Odpisz