Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2014, 19:14
chyba muszę zrobic zapasy broni i wody święcowej
Odpisz
1 maja 2014, 20:49
Dziecko szatana ;o;
Kaloszki z Hell o kity+kucyki pony+bluzka z jakimiś potworami+Wzywanie diabła
jeszcze tylko MH brakuje ;o;
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:06
Kolejne MLP
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:36
Grunt, że dzieciak wie co dobre :D
Odpisz
23 kwietnia 2014, 06:54
@TheDemon666: HA BRONNNNNNNNNNNYYYYYYYYYYY!
Odpisz
23 kwietnia 2014, 11:45
Wat?
Odpisz
24 kwietnia 2014, 09:12
@TheDemon666: Parodia HA GAYYYYYYY
Odpisz
24 kwietnia 2014, 12:08
Aaaa... Tylko, że ja nie lubie MLP...
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:56
@TheDemon666: Rozejm aby nie spamować? XD
Odpisz
24 kwietnia 2014, 22:20
Spoko :D
Odpisz
22 kwietnia 2014, 18:29
I teraz już nikt mi nie wmówi, że to niewinna bajeczka.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 16:54
Ja wmówię! :)
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:20
@ksiezniczka_Ewelka_light: Wierzę!
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:12
A księża ostrzegali. Kucyki Pony to ZUO!
Odpisz
23 kwietnia 2014, 16:51
@AdiXiks: Nie ostrzegali!
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:21
Nie bez powodu nazwali pucyki "ogierami szatana"
Odpisz
23 kwietnia 2014, 11:05
@Ontariel: Szczególnie, że przeważają klacze Boga.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 09:34
Dziecko szatana XD
Odpisz
23 kwietnia 2014, 16:56
@Lamia_Marcelina: Ten kto zrobił i dodał to zdjęcie.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 16:49
@ksiezniczka_Ewelka_light: Pewnie tak ^.^
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:43
I te kucyki MLP...
Odpisz
22 kwietnia 2014, 19:31
i te kalosze z hello kitty ;_;
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:47
Dziwne.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 16:48
Dzięki captain obvious.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:01
zapomniałeś się przelogować
Odpisz
22 kwietnia 2014, 17:23
@kuba1996: Nie, nie stosuję multi kont. Mam po prostu dziwne pomysły na komentarze.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 18:48
Widzę że lubisz czerwony...
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:10
@as13zx: Rozumiem, że przeraża cię mój awatar. Nie jesteś jedyny.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 13:14
Lubisz czerwone strzałki...
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2014, 08:38
@as13zx: Toś mnie pocisnął, nie ma co.
Odpisz
10 czerwca 2014, 19:10
a mi się podoba ;D
Odpisz
10 czerwca 2014, 20:24
@SweetieBelle: To fajnie, niestety nowy awatar jest już przygotowywany.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 18:39
*Zakłada pancerz terminatorski szarych rycerzy* Kolejny do wypędzenia.
Odpisz