Jak śmiesz być obojętnym na tak ważkie problemy?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Cel namierzony
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2022, 23:41
Jestem lewakiem czy prawakiem? Zależy kogo trolluję
Odpisz
24 maja 2022, 22:45
Centryści myślący że jeśli odetną się od problemów to one magicznie znikną:
"Jeśli mam wybierać między złem a mniejszym złem wolę nie wybierać w ogóle"
Odpisz
24 maja 2022, 22:51
@Reichtangle: masz na myśli osoby apolityczne?
Odpisz
24 maja 2022, 22:51
@Reichtangle: ale ty wiesz że centryzm i apolityczność to nie to samo lol
Odpisz
24 maja 2022, 22:56
@Reichtangle: Spoko ale co to ma do obrazka?
Odpisz
24 maja 2022, 22:58
@Boberek00: Centryści myślący że jeśli odetną się od problemów to one magicznie znikną:
"Jeśli mam wybierać między złem a mniejszym złem wolę nie wybierać w ogóle"
Odpisz
24 maja 2022, 23:00
@Kuman: gdzie śmieszne?
Odpisz
24 maja 2022, 23:00
@Boberek00:
Odpisz
24 maja 2022, 23:04
@Reichtangle: Centryści to osoby otwarte na wszelkis sugestie, będące pomiędzy jednymi a drugimi. To nie mniejsze zło, a odpowiedzialny i dorosły wybór.
Odpisz
24 maja 2022, 23:17
@Reichtangle: to tak nie działa
Odpisz
25 maja 2022, 06:01
@Boberek00: centryzm nie działa, ale nawet cool jest go sobie dodać do opisu, że niby mam w dupie politykę.
Odpisz
26 maja 2022, 05:44
Bycie centrystą nie znaczy że ma się w dupie politykę tylko uważa się że obie strony mają trochę racji
Odpisz
26 maja 2022, 05:45
@jakobking: możliwe. Ale dobrze wiemy jak stosowane jest w obecnych czasach "bycie centrystą"
Odpisz
26 maja 2022, 06:02
Często się to myli z Apolityczności
Odpisz
26 maja 2022, 06:31
@Boberek00: bingo
Odpisz
26 maja 2022, 07:10
Dla mnie centryzm jest wtedy gdy ma się sporo poglądów z lewicy i prawicy
Ale wiele jedzie na zasadzie ja Wiem lepiej
Odpisz
26 maja 2022, 08:41
Widać jacy z jajaków znawcy, nawet nie znają pojęć których używają.
Centryzm to dostrzeganie racji lewicy i prawicy oraz próba pogodzenia obu stron kompromisu. To jest przeciwieństwo apolityczności czyli ,,mam w dupie polityke" bo aby byc centrystą trzeba wiedzieć więcej od lewaka i prawaka aby móc porównując obie te strony dochodzić do konsensusu zamiast tylko wrzeszczeć o swojej jedynej racji
Odpisz
26 maja 2022, 09:04
@Sebzer: właśnie centryzm o świadectwo ignorancji, nie ma czegoś takiego jak złoty środek w polityce, F
Odpisz
25 maja 2022, 21:31
Błąd memie. Lewaki nie mają niezaprzeczalnych prawdziwych argumentów.
Odpisz