Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szymon200691

27 czerwca 2021, 18:43

Szkoda że ona umiera

Avatar Kinga123598

23 kwietnia 2014, 20:37

Ta dziewczyna jest niesamowita. Ciekawe ile razy by to zjadła xD

Avatar patryko1234

6 czerwca 2018, 17:42

@Kinga123598: 2%3 ile ci wyjdzie tyle zje

Avatar patryko1234

6 czerwca 2018, 17:34

Sasha lubi ziemniaki 🥔 kto nie lubi mikasa

Avatar Czarna_Zmora

21 listopada 2017, 23:22

Potato Girl

Avatar xMajeczkowax

3 października 2017, 21:58

Czy tylko ja nie lubię Sashy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar xMajeczkowax

7 czerwca 2018, 22:40

@patryko1234: aha, czyli tylko dlatego

Avatar patryko1234

8 czerwca 2018, 13:32

Avatar KacperUE

Edytowano - 31 października 2015, 15:00

Ziemniak>Frytki>fajne frytki
Ziemniak>Chipsy>grube chipsy
Ziemniak>frytki>frytkowe chipsy

Avatar PaniUniverse

21 stycznia 2016, 22:32

@KacperUE: Fuck logic!

Avatar KacperUE

22 stycznia 2016, 15:00

@PaniUniverse: This is logic!

Avatar KotPrezesa112

19 czerwca 2015, 13:56

brakuje rzeczywistosci :/

Avatar Adulin

15 maja 2015, 18:48

Widziałem niebo

Avatar as13zx

24 kwietnia 2014, 13:13

Serio, co tak ostatnio SnK dużo?

Avatar bartek44449

26 kwietnia 2014, 11:15

@as13zx: Bo robi się popularne ?

Avatar as13zx

26 kwietnia 2014, 11:58

@bartek44449: Aha.

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 19:16

Ja bym dała ciężkie oddychanie na koniec, a nie to gunwo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar HADES700

24 kwietnia 2014, 19:04

@Kemezrp: ja wiem że to SnK ale on nie szanuje anime

Avatar Kemezrp

24 kwietnia 2014, 21:51

@HADES700: Powinniśmy być tolerancyjni można nie lubić anime ale nie powinno sie go obrażać ani ludzi którzy go oglądają podobnie jak z muzykom,grami itd.

Avatar dom2mich3

24 kwietnia 2014, 19:25

Ja to jadłem

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2014, 15:57

Ameryka

Avatar Mr_Beton

24 kwietnia 2014, 10:31

To usmażony ziemniak z białym sosem.

Avatar asdfghjk

23 kwietnia 2014, 21:10

Dlaczego mówi się, że Sasha najbardziej lubi jeść ziemniaki? Przecież w trakcie serii zjadła właściwie tylko jednego.

Avatar Flyingseeker

23 kwietnia 2014, 21:50

@asdfghjk: Nie wiele trzeba żeby powstał mem,a zwłaszcza mem związany z anime.

Avatar ziomek2009

23 kwietnia 2014, 20:53

Ja dodałem bekon. Kurna czy ja jestem w bekonowym niebie ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Znak czasów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka