Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2021, 18:43
Szkoda że ona umiera
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:37
Ta dziewczyna jest niesamowita. Ciekawe ile razy by to zjadła xD
Odpisz
6 czerwca 2018, 17:42
@Kinga123598: 2%3 ile ci wyjdzie tyle zje
Odpisz
6 czerwca 2018, 17:34
Sasha lubi ziemniaki 🥔 kto nie lubi mikasa
Odpisz
21 listopada 2017, 23:22
Potato Girl
Odpisz
3 października 2017, 21:58
Czy tylko ja nie lubię Sashy?
Odpisz
6 czerwca 2018, 17:33
@xMajeczkowax: Umrzyj w piekle
Odpisz
7 czerwca 2018, 20:25
@patryko1234: ale co ona właściwie takiego zrobiła, że cały fandom ją kocha
Odpisz
7 czerwca 2018, 22:05
@xMajeczkowax: Bo kocha ziemniaki i była taka scena bekowa
Odpisz
7 czerwca 2018, 22:40
@patryko1234: aha, czyli tylko dlatego
Odpisz
8 czerwca 2018, 13:32
@xMajeczkowax: tak
Odpisz
Edytowano - 31 października 2015, 15:00
Ziemniak>Frytki>fajne frytki
Ziemniak>Chipsy>grube chipsy
Ziemniak>frytki>frytkowe chipsy
Odpisz
21 stycznia 2016, 22:32
@KacperUE: Fuck logic!
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:00
@PaniUniverse: This is logic!
Odpisz
19 czerwca 2015, 13:56
brakuje rzeczywistosci :/
Odpisz
15 maja 2015, 18:48
Widziałem niebo
Odpisz
24 kwietnia 2014, 13:13
Serio, co tak ostatnio SnK dużo?
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:15
@as13zx: Bo robi się popularne ?
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:58
@bartek44449: Aha.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:16
Ja bym dała ciężkie oddychanie na koniec, a nie to gunwo.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:09
jak ty nazywasz anime :O
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:17
@HADES700: Anime jest tak samo gowniane jak tusk
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2014, 20:32
@HADES700: To anime to atak tytanów lub snk ta kobieta jak ktoś oglądał snk to idealnie pasuje pod ziemniak polecam to anime ale jest dosyć brutalne i naszczęscie nie ma tam gównianego echi
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:16
(głęboki oddech)
Odpisz
24 kwietnia 2014, 10:28
@saper123: (Ciężki oddech)
Odpisz
24 kwietnia 2014, 19:04
@Kemezrp: ja wiem że to SnK ale on nie szanuje anime
Odpisz
24 kwietnia 2014, 21:51
@HADES700: Powinniśmy być tolerancyjni można nie lubić anime ale nie powinno sie go obrażać ani ludzi którzy go oglądają podobnie jak z muzykom,grami itd.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 19:25
Ja to jadłem
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:57
Ameryka
Odpisz
24 kwietnia 2014, 10:31
To usmażony ziemniak z białym sosem.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:10
Dlaczego mówi się, że Sasha najbardziej lubi jeść ziemniaki? Przecież w trakcie serii zjadła właściwie tylko jednego.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:50
@asdfghjk: Nie wiele trzeba żeby powstał mem,a zwłaszcza mem związany z anime.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:53
Ja dodałem bekon. Kurna czy ja jestem w bekonowym niebie ?
Odpisz