Platformówki, nie umierajcie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Lekko nie będzie
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2022, 12:34
Dzisiaj premiera kangurka będzie granie
Odpisz
30 maja 2022, 14:54
@Egirl: Widziałem w media expert
Odpisz
28 maja 2022, 11:59
Do zobaczenia w Raymanie 4. Ja nadal czekam
Odpisz
30 maja 2022, 14:52
@Liechtensteinball: Miał być, ale nie spełniaj standardów WiiU
Odpisz
29 maja 2022, 12:20
Blinx
Odpisz
28 maja 2022, 20:14
Kojarzę tylko Rayman'a i Mario
Odpisz
28 maja 2022, 17:19
*w tle muzyka z dark souls*
Odpisz
27 maja 2022, 17:46
Rayman żyjęę
Odpisz
27 maja 2022, 19:26
@merot: globox to ty?
Odpisz
27 maja 2022, 20:05
@Rayman122: blubglubblob
Odpisz
27 maja 2022, 23:18
@merot: Average globox fan
Average Barbara enjoyer.
Odpisz
27 maja 2022, 23:05
a hat in time-2017
Odpisz
27 maja 2022, 16:29
Chyba się nigdy nie doczekam 4 części Rayman'a
Odpisz
27 maja 2022, 17:51
@xmrocznax: Chyba, że może kiedyś lub w fanowską wersję.
Odpisz
27 maja 2022, 18:48
Fanowska wersja to nie to samo
Odpisz
27 maja 2022, 18:59
@xmrocznax: Ale przynajmniej próbują.
Odpisz
27 maja 2022, 17:45
Nie ma Sonica tam.
Odpisz
27 maja 2022, 17:47
czy ja wiem czy jego gry umarły albo sama postać z gier umarła?
Odpisz
27 maja 2022, 17:49
@Rayman122: Wątpię, że umarła.
Raczej mało kto pamięta. Od komórkowych i Kompowych po Sonic Boom.
Odpisz
27 maja 2022, 18:02
@Rayman122: gry chyba ciągle powstają, ale lepiej o nich nie wspominać
Odpisz
27 maja 2022, 18:43
@GigannPlus: Właściwe to dwie gry powstają. Powstaje też i jego Serial na Netflixie.
Odpisz
30 maja 2022, 14:53
noooo jakoś stare soniki lepsze (1,2 i 3&Knuckles) ale Mania też jest spoko
Odpisz
27 maja 2022, 17:57
Jazz Jackrabbit:
Odpisz
27 maja 2022, 12:29
Jack and dexter
Odpisz
27 maja 2022, 17:51
@Somesneakyboi: Jak i Daxter*
Odpisz
27 maja 2022, 17:45
Return of the king
Odpisz
27 maja 2022, 14:57
rel
Odpisz
27 maja 2022, 17:39
@Ezio3971: przypominam że twoja babcia umarła (tak jestem zła osobą i dlatego ci to przypominam)
Odpisz
27 maja 2022, 17:40
@Rayman122: nie umarła
Odpisz
27 maja 2022, 17:42
@PIESEUUU: to jeszcze nie jej pora ale wiem że śmierć to zrobi
Odpisz
27 maja 2022, 12:30
Gdzieś tam w 2018 Crash i Spyro
Dalej i szkoda Raymana bo był tu najlepszy
Odpisz
27 maja 2022, 12:31
@Boberek00: Ale z Crashem chyba w 2020 wyszła nowa gra
Odpisz
27 maja 2022, 12:34
@BardzoOryginalnaNazwa: Mi chodzi O Remaki orginalnej trylogi
Odpisz
27 maja 2022, 12:37
@Boberek00: A, no spoko.
Ja w Crasha nie grałam, ale słyszałam że chyba w 2020 coś z niego wyszło mieć no
Odpisz
27 maja 2022, 13:12
@BardzoOryginalnaNazwa: Dobrze słyszałaś
było wtedy Crash 4
Odpisz
27 maja 2022, 12:53
Demo było średnie
Odpisz