Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar toster77

28 maja 2022, 18:11

5 zł to jeszcze nie taki dramat coś się za to kupi
ale 2 zł teraz to XD jest dopiero
za 2 kiedys dało się puszkę pepsi od tak kupić, albo jakiegoś spogo loda

Avatar Racibor

28 maja 2022, 20:00

@toster77: za 2 złote mogłeś kupić z 2 jak nie 2,5 litra napoju, a teraz ćwiarteczka i to rozcieńczana

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2022, 20:55

@toster77: za 2 złote 5 lat temu mogłem se kupić 4 lody

Avatar Katrina2712

29 maja 2022, 09:16

Ale na PIS i tak zaglosują

Avatar ArikaLightCrystal

29 maja 2022, 08:52

Można kupić 60 chusteczek

Avatar Kto_Inny

29 maja 2022, 01:26

Pamiętam jak duże Star chipsy kosztowały 5zł lub mniej, i jeszcze paczki były 300g, a nie 220g

Avatar Kobiety_nieistnieja

Edytowano - 28 maja 2022, 15:47

Za pięć złotych mogę sobie kupić kwas chlebowy w Carefur'rze...
...
Co prawda jest on ...jowy ale no.
Kwas to kwas.

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

28 maja 2022, 16:39

@Kobiety_nieistnieja: Można nim se wypalić dłoń?

Avatar Kobiety_nieistnieja

28 maja 2022, 18:52

@AgnieszkaKielbasowska228: Niestety nie.
Kwas chlebowy jest do degustacji i picia.

Avatar Racibor

28 maja 2022, 19:59

@Kobiety_nieistnieja: w "mini sam" czy "abc" był dobry kwas chlebowy

Avatar Kobiety_nieistnieja

28 maja 2022, 20:15

@Racibor: i to jak!
Codziennie biegłem do ABC aby kupić chociaż butelkę...
U nas wszyscy to pili ile się dało...

Avatar Racibor

28 maja 2022, 20:01

wtedy małe opakowanie było większe niż teraz duże XD

Avatar rumcajschr

28 maja 2022, 14:02

W sklepie na moim osiedlu możesz za to kupić 2 Twixy

Avatar Letycja

28 maja 2022, 18:03

@rumcajschr: Dwa solosy po 2.50 można kupić XD

Avatar Alfa7

28 maja 2022, 18:01

Avatar Klopson

28 maja 2022, 17:15

mam 10 lat i rel w porównaniu do stycznia

Avatar majnkraftowicz123

28 maja 2022, 15:49

sad.gif

Avatar Lintu

28 maja 2022, 15:00

komentarz obrazkowy

Avatar misza99

28 maja 2022, 14:31

Oj matka dawała 5 złotych jak wychodziłem z kumplami na rower w podstawówce. Za to można było kupić lody, oranżadę, niekończące się bekonowe chrupki i inne bajery. Teraz jak już jestem na studiach to cola w żabce kosztuje 8,70 XDDDD

Avatar pawelec323232e2

28 maja 2022, 14:24

Pół pomidora teraz możesz za to kupić

Avatar Kuman

28 maja 2022, 14:13

A teraz wszędzie te je...ne kamery

Avatar NormalnyCzlowiek

28 maja 2022, 13:59

Kurde, w sklepiku szkolnym (czyli i tak zawyżone ceny) kiedyś za 5 zł była olbrzymia paczka prażynek bekonowych. Kupowaliśmy z ziomkami jedną i każdy się najadł

Avatar NesquikBoi

28 maja 2022, 14:00

@NormalnyCzlowiek: a teraz niby więcej niż 5 zł kosztują?

Avatar NormalnyCzlowiek

28 maja 2022, 14:00

@NesquikBoi: teraz ich w sklepiku szkolnym nie ma

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Angielskie śmieszki

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka