Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar toster77

28 maja 2022, 18:11

5 zł to jeszcze nie taki dramat coś się za to kupi
ale 2 zł teraz to XD jest dopiero
za 2 kiedys dało się puszkę pepsi od tak kupić, albo jakiegoś spogo loda

Avatar Racibor

28 maja 2022, 20:00

@toster77: za 2 złote mogłeś kupić z 2 jak nie 2,5 litra napoju, a teraz ćwiarteczka i to rozcieńczana

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2022, 20:55

@toster77: za 2 złote 5 lat temu mogłem se kupić 4 lody

Avatar Katrina2712

29 maja 2022, 09:16

Ale na PIS i tak zaglosują

Avatar ArikaLightCrystal

29 maja 2022, 08:52

Można kupić 60 chusteczek

Avatar Kto_Inny

29 maja 2022, 01:26

Pamiętam jak duże Star chipsy kosztowały 5zł lub mniej, i jeszcze paczki były 300g, a nie 220g

Avatar Kobiety_nieistnieja

Edytowano - 28 maja 2022, 15:47

Za pięć złotych mogę sobie kupić kwas chlebowy w Carefur'rze...
...
Co prawda jest on ...jowy ale no.
Kwas to kwas.

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

28 maja 2022, 16:39

@Kobiety_nieistnieja: Można nim se wypalić dłoń?

Avatar Kobiety_nieistnieja

28 maja 2022, 18:52

@AgnieszkaKielbasowska228: Niestety nie.
Kwas chlebowy jest do degustacji i picia.

Avatar Racibor

28 maja 2022, 19:59

@Kobiety_nieistnieja: w "mini sam" czy "abc" był dobry kwas chlebowy

Avatar Kobiety_nieistnieja

28 maja 2022, 20:15

@Racibor: i to jak!
Codziennie biegłem do ABC aby kupić chociaż butelkę...
U nas wszyscy to pili ile się dało...

Avatar Racibor

28 maja 2022, 20:01

wtedy małe opakowanie było większe niż teraz duże XD

Avatar rumcajschr

28 maja 2022, 14:02

W sklepie na moim osiedlu możesz za to kupić 2 Twixy

Avatar Letycja

28 maja 2022, 18:03

@rumcajschr: Dwa solosy po 2.50 można kupić XD

Avatar Alfa7

28 maja 2022, 18:01

Avatar Klopson

28 maja 2022, 17:15

mam 10 lat i rel w porównaniu do stycznia

Avatar majnkraftowicz123

28 maja 2022, 15:49

sad.gif

Avatar Lintu

28 maja 2022, 15:00

komentarz obrazkowy

Avatar misza99

28 maja 2022, 14:31

Oj matka dawała 5 złotych jak wychodziłem z kumplami na rower w podstawówce. Za to można było kupić lody, oranżadę, niekończące się bekonowe chrupki i inne bajery. Teraz jak już jestem na studiach to cola w żabce kosztuje 8,70 XDDDD

Avatar pawelec323232e2

28 maja 2022, 14:24

Pół pomidora teraz możesz za to kupić

Avatar Kuman

28 maja 2022, 14:13

A teraz wszędzie te je...ne kamery

Avatar NormalnyCzlowiek

28 maja 2022, 13:59

Kurde, w sklepiku szkolnym (czyli i tak zawyżone ceny) kiedyś za 5 zł była olbrzymia paczka prażynek bekonowych. Kupowaliśmy z ziomkami jedną i każdy się najadł

Avatar NesquikBoi

28 maja 2022, 14:00

@NormalnyCzlowiek: a teraz niby więcej niż 5 zł kosztują?

Avatar NormalnyCzlowiek

28 maja 2022, 14:00

@NesquikBoi: teraz ich w sklepiku szkolnym nie ma

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chomik z filmów akcji

Jak to zdjąć?!

JMM 100 %

Nawet nie pozwoli normalnie usiąść

Najs

Tak jest

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka