Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lolicop

29 stycznia 2021, 07:25

Ja jak to zobaczyłem:
Wattಠ_ಠ

Avatar
Konto usunięte

18 listopada 2014, 20:49

ach ten bag z wczytywaniu nie tego modelu

Avatar JaxTheRapist

26 kwietnia 2014, 15:06

Nie łatwiej latarnią?

Avatar Pan_Kinomaniak

26 kwietnia 2014, 19:13

@JaxTheRapist: co ty masz z tą latarnią? XD

Avatar malaho2000

26 kwietnia 2014, 19:31

@Pan_Kinomaniak: Jax z gry league of legends używa latarni jako broni :)

Avatar tomala34

26 kwietnia 2014, 19:46

@JaxTheRapist: latarnia to szal.bo dostanie w łeb

Avatar Pan_Kinomaniak

26 kwietnia 2014, 20:04

@malaho2000: Aaaaa, już kumam, nie gram w league of legends

Avatar KingsMax

27 kwietnia 2014, 22:03

@JaxTheRapist: a wiesz czemu?
ps też lubie jaxa

Avatar JaxTheRapist

27 kwietnia 2014, 23:15

@KingsMax: Jax jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Możesz umrzeć spokojnie.

Avatar Matrix1234567

26 kwietnia 2014, 21:22

lag pewnie

Avatar LSD2000

25 kwietnia 2014, 17:49

Pewnie texture noża na mine zamienił.

Avatar Jejowicz

Edytowano - 26 kwietnia 2014, 15:03

@LSD2000: Model jeśli już. Tekstura nie zmienia kształtu przedmiotu.

Avatar zatoka

26 kwietnia 2014, 19:37

@Jejowicz: To przyzwyczajenie z Minecrafta :l

Avatar przemek1ni

26 kwietnia 2014, 17:46

Bieda w rosyjskim wojsku, nie stać ich nawet na porządne noże, muszą podrzynać gardło miną... jak oni kroją mięso?

Avatar bylejakbylegdzie

26 kwietnia 2014, 18:13

@przemek1ni: makarovem

Avatar loloja

24 kwietnia 2014, 23:48

co to za gra ?

Avatar peter302

25 kwietnia 2014, 07:04

@loloja: Battlefield 3

Avatar loloja

25 kwietnia 2014, 14:56

@peter302: dzięki

Avatar jeja767

25 kwietnia 2014, 13:37

Saper lvl 100 max

Avatar as13zx

23 kwietnia 2014, 15:01

Jak?

Avatar kubakk12

23 kwietnia 2014, 15:26

@as13zx: Pewnie mod, na podmiankę modelu :P Albo glitch

Avatar rosomak798

24 kwietnia 2014, 20:57

@kubakk12: glitch... Filmik Chaboyya

Avatar Plytomax

23 kwietnia 2014, 13:57

ChaBoy ! :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nigdy na to nie wpadną

To będzie bolało

Co za przypadek

Jakby trochę nie fair

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka