Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jacek1s

24 kwietnia 2014, 15:04

i jak nikogo nie ma to na***iasz na golasa przez korytarz xDD

Avatar qbadrewnik

24 kwietnia 2014, 17:22

@jacek1s: Zboczeniec 02

Avatar jacek1s

24 kwietnia 2014, 17:47

@qbadrewnik: jestem zboczony ponieważ?

Avatar qbadrewnik

24 kwietnia 2014, 17:55

@jacek1s: Biegasz nago przez korytarz.

Avatar asdf0

24 kwietnia 2014, 18:52

@qbadrewnik: co w tym zboczonego?

Avatar jacek1s

24 kwietnia 2014, 19:31

@qbadrewnik: co w tym zboczonego ?

Avatar AlPoziomka

4 marca 2021, 20:44

@jacek1s: *odkop*

Avatar richter

24 kwietnia 2014, 18:14

Tylko jak nikogo nie ma w domu

Avatar Diament2222

26 października 2014, 07:46

@richter: Ja,nawet,gdy ktoś jest w domu sikam przy otwartych 0_0

Avatar michi100110

24 kwietnia 2014, 19:08

ja nawet jak sam siedzę w domu, to mam zamknięte drzwi w kiblu. Coś jest ze mną nie tak?

Avatar asdfghjk

24 kwietnia 2014, 20:01

@michi100110: Chyba nie. Ja także w domu sram przy zamkniętych drzwiach.

Avatar pjkpredator6

25 kwietnia 2014, 11:57

@michi100110: Ja nie potrafię chodzić po domu bez koszulki nawet, kiedy jestem sam.

Avatar Pan_Kinomaniak

24 kwietnia 2014, 20:15

Tiaa, a jak np. przyjadą goście, wujek przechodzi koło kibla i widzi mnie srającego, albo gdy walisz gruchę w kiblu

Avatar Niewierny69

24 kwietnia 2014, 15:15

Jestem bezdomny.

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2014, 15:47

@Niewierny69: To srasz na ulicy.

Avatar AdiXiks

24 kwietnia 2014, 17:56

przy otwartej studzience xD

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 kwietnia 2014, 17:34

Jakie to dojrzałe. :I

Avatar Flyingseeker

24 kwietnia 2014, 16:00

Chyba że pojawią się goście.
Wtedy nie wypada. :/

Avatar Slavvek

24 kwietnia 2014, 15:16

Czyli że pole to też twój dom?!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Zapraszamy

Rel

Jest taka skromna...

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka