Nie ma to jak poczucie komfortu i wolności
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Zapraszamy
Rel
Jest taka skromna...
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2014, 15:04
i jak nikogo nie ma to na***iasz na golasa przez korytarz xDD
Odpisz
24 kwietnia 2014, 17:22
@jacek1s: Zboczeniec 02
Odpisz
24 kwietnia 2014, 17:47
@qbadrewnik: jestem zboczony ponieważ?
Odpisz
24 kwietnia 2014, 17:55
@jacek1s: Biegasz nago przez korytarz.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 18:52
@qbadrewnik: co w tym zboczonego?
Odpisz
24 kwietnia 2014, 19:31
@qbadrewnik: co w tym zboczonego ?
Odpisz
4 marca 2021, 20:44
@jacek1s: *odkop*
Odpisz
24 kwietnia 2014, 18:14
Tylko jak nikogo nie ma w domu
Odpisz
26 października 2014, 07:46
@richter: Ja,nawet,gdy ktoś jest w domu sikam przy otwartych 0_0
Odpisz
24 kwietnia 2014, 19:08
ja nawet jak sam siedzę w domu, to mam zamknięte drzwi w kiblu. Coś jest ze mną nie tak?
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:01
@michi100110: Chyba nie. Ja także w domu sram przy zamkniętych drzwiach.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 11:57
@michi100110: Ja nie potrafię chodzić po domu bez koszulki nawet, kiedy jestem sam.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:15
Tiaa, a jak np. przyjadą goście, wujek przechodzi koło kibla i widzi mnie srającego, albo gdy walisz gruchę w kiblu
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:15
Jestem bezdomny.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:47
@Niewierny69: To srasz na ulicy.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 17:56
przy otwartej studzience xD
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2014, 17:34
Jakie to dojrzałe. :I
Odpisz
24 kwietnia 2014, 16:00
Chyba że pojawią się goście.
Wtedy nie wypada. :/
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:16
Czyli że pole to też twój dom?!
Odpisz