W końcu okazja by użyć swych umiejętności!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2014, 23:16
A co mu da złamanie deski? Pustaki i tak zostaną. ._.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 06:35
@Ostry0014: Bo Ona jest uwięziona przez deski, a nie przez pustaki.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:53
@Polska_z4smazka: To ma sens B|
Odpisz
27 kwietnia 2014, 09:04
@Ostry0014: Ten chomik z avatara to twój?
Odpisz
27 kwietnia 2014, 12:58
@Wikusia100200: Yop. Mój.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 15:24
@Ostry0014: Słodziutki :3
Odpisz
27 kwietnia 2014, 19:38
@Wikusia100200: Dzięki? :D
Odpisz
15 września 2021, 17:14
@Wikusia100200: Chomiki w smaku nie są wcale słodkie tylko lekko gorzkie.
Odpisz
15 września 2021, 17:16
@Groove: Wait skoro ten komentarz był z 2014 twój chomik raczej nie żyje a ja rozdrapuje rany.
Odpisz
15 września 2021, 17:16
@Groove: Przepraszam
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:26
Myślałem, że na dwóch pustych dziewczynach będzie leżeć kilka płaskich ._. Dość internetu na dzisiaj.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:45
@Bakteria: kobiety bez cycków w poziomie i dwie blondynki w pionie :D
Odpisz
24 kwietnia 2014, 22:43
@jacek1s: Chyba znalazłem bratnią duszę wśród kanapek :D
Odpisz
25 kwietnia 2014, 10:37
@Bakteria: no no no no
Odpisz
25 kwietnia 2014, 11:13
@jacek1s: Bakteria i kanapka, hmmm z naukowego punktu widzenia to bardzo bardzo bardzo bardzo( mówiłem już że bardzo?) złe połaczenie.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 12:11
@maksimon: będzie sraka nioh nioh nioh xD
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:52
@jacek1s: A może on jest bakterią pomagającą w trawieniu .-.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 22:09
Ja myślałem,że on ściągnie spodnie i wykorzysta jej bezbronność ._.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 11:18
Haha xD
Odpisz
24 kwietnia 2014, 21:19
Nie powinno się żartować z karateków, czasem każdy musi przyciąć deskę a nie zawsze ma się piłę do tego XD
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:57
Może odłozyć pustaki i deski?
Odpisz
24 kwietnia 2014, 20:12
Sorry, nie wziąłem kimono.
Odpisz