Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Mało znany szczegół
Frustrujące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2022, 08:40
Tu nie chodzi o szczęście, trzeba zwyczajnie poszukać takich koniczyn, a prawie zawsze się jakaś znajdzie.
Odpisz
1 lipca 2023, 20:35
@tylew_kanadyjski: dziś znalazłam cztery czterolistne po kolei w ciągu dwóch minut. Nie szukając
Odpisz
2 czerwca 2022, 01:10
Gdzieś blisko elektrowni lub upraw GMO.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2022, 18:45
Czy ktoś wspominał o pięciolistnej koniczynie?
Odpisz
1 czerwca 2022, 21:18
@Figarus: piękne
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:37
w Świdniku było (jest??) przedszkole, na jego placu zabaw rosły 4-listne koniczynki.. w ciągu 5 minut można było znaleźć 2-3 bez żadnego problemu.. przez to przestałem wierzyć, że przynoszą szczęście..
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:54
@Maly_KSIAZE: Trochę przypał, że kiedykolwiek w to wierzyłeś
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:54
@przemek1ni: w boga też kiedyś wierzyłem xD
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:03
@Maly_KSIAZE: Wiara w niego jest wciskana większości młodego polskiego społeczeńśtwa, a jego istnienie ciężej zweryfikować niż pospolitość wielolistnej koniczyny, więc masz tu jedynie umiarkowany przypał za wierzenie w coś, czego wcześniej nie sprawdziłeś
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:21
@przemek1ni: znaczy czekaj.. bo się pogubiłem..
wiara w przynoszącą szczęście 4-listną koniczynkę to zwykły przesąd, wynikający z tego, że pomimo wszystko są one rzadkie..
a istnienia bądź czynów boga udowodnić się nie da, za to kościół katolicki przeczy samemu sobie (ich nauki), za to wiary z niego byłem po prostu nauczony..
nie, nie ma przypału za nic.. wierzymy w wiele rzeczy, które nie są prawdziwe, ale chcemy w nie wierzyć bo tak i już :)
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:52
Powiem tak. Moje szczęście jest takie że nie mam go w ogóle.
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:36
Pamiętam jak chowano.
Odpisz
1 czerwca 2022, 08:53
U mnie pod trampoliną rosły same 4 listne więc mam ich dużo
Odpisz
1 czerwca 2022, 09:04
@FANATYK_FLOPP: zasuszone?
Odpisz
1 czerwca 2022, 10:00
@Loginamika04: w ksiazce mam jakiejs chyba
Odpisz
1 czerwca 2022, 10:44
@FANATYK_FLOPP: a wyślesz zdjęcie?
Odpisz
1 czerwca 2022, 11:36
@Loginamika04: jak wrócę ze szkoły to tak chyba ze mi mama wywalila ale raczej mam
Odpisz
1 czerwca 2022, 11:36
@FANATYK_FLOPP: oki
Odpisz
1 czerwca 2022, 09:03
Tylko 25? Znam rudzielca co ma co najmniej ich z 300
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2022, 23:22
kilka lat temu znalazłem na łące 3-4 pięciolistne obok siebie
Odpisz
31 maja 2022, 23:25
@polska_cebulka: a zasuszyłeś przyjacielu?
Odpisz
31 maja 2022, 23:35
@Loginamika04: owszem, jak nie zapomne to cykne fote jutro i wysle
Odpisz
1 czerwca 2022, 07:26
@polska_cebulka: świetnie. Chętnie zobaczę
Odpisz
31 maja 2022, 22:24
? W ogródku znajduję ich kilka co rok, a nawet ich nie szukam. Nie są aż tak rzadkie.
Odpisz
31 maja 2022, 23:12
@obeniksus: może i tak ale jednak pokaźna kolekcja
Odpisz
31 maja 2022, 22:04
U mnie rośnie stosunkowo duża liczba sześciolistnych koniczyn i dość często udaje się takie znaleźć
Odpisz
31 maja 2022, 22:05
@PolishDestroyer: masz kolekcję? Zbierasz?
Odpisz
31 maja 2022, 22:15
@Loginamika04: Kiedyś tak, ale od dłuższego czasu ani nie zbieram, ani nie posiadam kolekcji.
Odpisz
31 maja 2022, 22:16
@PolishDestroyer: w sumie to smutne
Odpisz