Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_KSIAZE

2 czerwca 2022, 19:06

no nie wiem.. może Węgrzy są mądrzejsi i cena paliwa nie składa się w 60% z podatków?? hmm..

Avatar Grewest

3 czerwca 2022, 00:56

@Maly_KSIAZE: Węgry urzędowo zakazały wyższych cen paliw. Więc nie nazwałbym tego mądrym ruchem.

Avatar thorin13

2 czerwca 2022, 17:47

Fur Magyarország!

Avatar krzysiulka10

1 czerwca 2022, 21:26

Wystarczy mieszkać na granicy Polsko-Węgierskiej i tankować w Wegrzech.

...

Chyba znowu coś pokiełbasiłem z geografii...

Avatar Kuman

1 czerwca 2022, 21:33

@krzysiulka10: 1939 moment

Avatar Divad

1 czerwca 2022, 23:36

@krzysiulka10: Nie ma takiej granicy. Poza tym no tak nie za bardzo, bo to jest dosłownie dla Węgrów. Ich rząd wprowadził ceny maksymalne. Samochody z Węgierską rejestracją tankują taniej, z obcą drożej.

Avatar Dominox1

2 czerwca 2022, 17:46

@krzysiulka10: powiadasz, że zajęliśmy Słowację

Avatar Dark_Dante

2 czerwca 2022, 17:06

To teraz u nas powinni podnieść do dziesięciu, żeby mogli jakoś odrobić tak wielką stratę. Przecież będą teraz mieć ogromną dziurę w budżecie przez te głupie przepisy.

Avatar mietek69i8

2 czerwca 2022, 14:33

Jednak Polak Węgier nie takie bratanki

Avatar Konar_Brzozowy

1 czerwca 2022, 22:54

Wystarczy tankować taką ilość paliwa, że zysk pokryje spalone paliwo na trasie Polska-Węgry.

Avatar Darwidx

1 czerwca 2022, 21:32

Z tego co rozumiem jest to zakup, więc to bardzo długo terminowa inwestycja, która może się ostatecznie nie zwrócić.

Avatar XDudek

1 czerwca 2022, 21:29

kupujesz VPN i ustawiasz lokazlizacje na Węgry. Problem?

Avatar lulul

1 czerwca 2022, 21:19

dzięki za czerwoną ramkę, nie wiedziałbym co czytać

Avatar starmagedon

1 czerwca 2022, 21:17

Ale czemu zamierzają tak doić biednych Węgrów?

Co oni wam takiego zrobili?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Pilne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka