Znalazłoby się kilka innych gier...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Żartownisie
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2017, 17:09
Śmieszne, ale jednocześnie anty-marzeniowa propaganda (tak, wiem, że obrazek miał śmieszyć, chcę tlko pobudzić czyjąś wiarę w marzenia). Bo mimo, że marzenia się nie spełniają, to MY spełniamy swoje marzenia. Wiem z doświadczenia.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 11:28
Niby skłania do refleksji, ale ja tam się bawię świetnie XD
Odpisz
10 marca 2015, 11:09
ja nielubie candy crush
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:47
Nie wiem czemu, ale mnie to wpędziło w pewnego rodzaju zamyślenie nad sensem egzystencji, Po co żyjemy?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:56
@Papayou: Level się sam nie wbije XD
Odpisz
24 września 2014, 17:42
@Papayou: to pytanie dręczy tysiące ludzi...witaj w moim świecie.Kuj lód pod swoimi stopami,by wejść w portal do nikąd...
Odpisz
24 września 2014, 17:41
Naprawdę mądre słowa.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 15:42
Ten komiks zmienił moje spojrzenie na życie
Odpisz
25 kwietnia 2014, 23:58
Głębokie.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:59
Chodziło mu o to że Candy Crush jest odpowiednikiem naszego życia.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 17:42
@Mr_Beton: Beton, nikt cię nie lubi za kradnięcie oczywistemu pracy. Idź do domu.
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2014, 18:03
Mój drogi... teraz o Kapitanie Oczywistym się tylko wspomina. Do różnych osób, które mówią coś oczywistego mówimy
"No Shit Sher- "Dzięki, Kapitanie Oczywisty", ponieważ chcemy utrzymać jego tradycję. Z Kapitanem Oczywistym jest jak ze starymi rzeczami, zamieniamy je na nowe.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 08:49
Pudła i ryby głosu nie mają.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 17:22
@Wikusia100200: Nie mam głosu, bo jestem cichy. Jestem cichy, jestem nocą, jestem Batman.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 18:11
XD
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2014, 15:25
Graj na najłatwiejszym poziomie, mów że skyrim jest nudny. Powodzenia. Ustaw na Legendary i doinstaluj jeszcze kilka modów. Powodzenia.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:05
W sumie to ma rację, zresztą każda gra miałaby więcej realizmu niż skyrim.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 14:13
WTF?!
Odpisz