Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2022, 11:34
J...ne szkodniki nienawidzę k...ów
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:55
@kiep0: nie zesraj sie
Odpisz
3 czerwca 2022, 12:18
@DoktorZarazy: za pozno
Odpisz
14 lutego 2024, 19:52
@kiep0: poszło z gruzem
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2022, 16:39
Ślimak to ślimak *dep go butem*
Odpisz
2 czerwca 2022, 16:47
@malinowy_kot: twoją morde zaraz depne butem
Odpisz
3 czerwca 2022, 00:42
@DoktorZarazy: Johnny depp
Odpisz
3 czerwca 2022, 01:34
@malinowy_kot: ale co do ślimaków podskakujesz? zrobiły ci coś?
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:35
@malinowy_kot: i prawidłowo
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:39
@kiep0: znaczy małe ślimaki że skorupami to tam ...j, ale te k...y j...ne bez skorup pie....one gówna to szkodniki zaj...ne zasadz sobie sałatę albo rzodkiew k...a to sk...ysyny wpie....ą wszystko
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:41
@kiep0: a wyjdź sobie na trawę po deszczu to się sk...ysyny do butów wpi.....ają nie ma większych szkodników od tych śmieci j...nych
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:45
@kiep0: na metrze kwadratowym trawy jest k...a z 50 co najmniej tych k....
Odpisz
4 czerwca 2022, 08:12
@bandit_the_drug_lord: tak, warzywa niszczą
Odpisz
2 czerwca 2022, 19:32
Ten na górze chociaż cie nie dziabnie tak że umrzesz
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:44
@maslo123_5: ale ten na dole nie wpie....i ci całej sałaty jak ten sk...iel j...ny na górze pie....ony
Odpisz
4 czerwca 2022, 01:41
@kiep0: też prawda
Odpisz
2 czerwca 2022, 15:14
Jeżeli o ślimaki chodzi, to
Z muszlami >>> bez muszli
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2022, 15:28
@Bartolinise: są na to dowody
1) te ze skorupami wyglądają jak ślimaki a nie jak gówno psa
2) jak na nie nadepniesz to tylko skorupę im rozwalisz a nie rozpie*dolisz jak te gówna do ściskania z automatów z nad morza za 5 zł
3) są mniejsze, więc jest mniejsza szansa że nadepniesz na takiego
4) jak jest noc z deszczem to da się je ominąć bez krzyku i wypie*dolenia się o jakiegoś
5) te bez skorup nie mają naturalnych wrogów, i są w Europie gatunkiem inwazyjnym
6)no ku*wa ślimak normalny no xDDDD
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2022, 16:14
@Rey_Palpatine: Nie wszystkie nagie ślimaki są gatunkami inwazyjnymi, część jest nawet pod ochroną, na przykład pomrowiki mołdawskie, które żyją tylko w Bieszczadach, Rumunii i Ukrainie
Odpisz
2 czerwca 2022, 17:06
@Rey_Palpatine: Z punktem 3 bym się nie zgodził u mnie winniczki często są o kilka cm większe od tych brązowych gówien
Odpisz
2 czerwca 2022, 17:39
@arekarb: też tak mam, ale u mnie te skorupiaki są bardzo radkie
Odpisz
2 czerwca 2022, 19:49
@Rey_Palpatine: te gołe to są ochydne
Odpisz
2 czerwca 2022, 21:05
no raz nadepłem na takiego jak biegłem i by miał killa po śmierci jakby sie wyj...ł
i wyglądał jak piurr-- TŁUCZONE ZIEMNIAKI K...A JESTEŚMY W POLSCE
Odpisz
3 czerwca 2022, 07:54
@arekarb: takie malutkie? Pathetic. U mnie winniczki są na rozmiar kciuka. Wzdłuż. I to sama muszla.
Odpisz
2 czerwca 2022, 16:46
Tylko że ten na dole nie wygląda jak psia sraka
Odpisz