Dobre ziomy z huty Stalowa Wola
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2022, 18:09
Ale to poważna inwestycja, bo Kraby są jednymi z najnowocześniejszych pojazdów w polskiej armii. Już Rosomaki są mniej cenne.
Odpisz
4 czerwca 2022, 08:16
@Tajdeus: no tak, ale jest to świetny test tej broni, na poligonie masz warunki kontrolowane, a tak można zobaczyć jak działa na prawdziwej wojnie
Odpisz
4 czerwca 2022, 08:24
@Artrack: Prawda. Pewnie armia właśnie to chciała osiągnąć.
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2022, 20:43
1.Zrobić broń i w potencjalnej wojnie tracić również ludzi, zasoby , oraz pieniądze na logistykę itd
2. Zrobić broń i dać komuś kto właśnie w tej chwili tłucze twojego największego wroga
Właśnie jejaczki okryliście czym czym różni się taktyka od strategii
Odpisz
3 czerwca 2022, 18:10
Aż poczułem dumę z naszej huty.
Odpisz
3 czerwca 2022, 17:40
i podpisali umowę na dostawę 60 kolejnych
Odpisz
3 czerwca 2022, 17:37
I bardzo dobrze. Czym więcej białasów się morduje tym lepiej
Odpisz
4 czerwca 2022, 12:08
@Tajwan: co tam chiny?
Odpisz
4 czerwca 2022, 16:54
@masisi: oglądam zdjęcia z wojny na Ukrainie, ponieważ mordujące się Białasy, to mniej Białasów i silniejsza Republika Chińska.
Znaczy czekaj, bo Ameryka to też białasy, a oni nas gwarantują... dobra, śmierć białasom którzy są przeciwko nam. Niech będzie taki kompromis
Odpisz
3 czerwca 2022, 10:47
Odpisz
3 czerwca 2022, 17:06
@toster77: Szkoda że nie można dać czegoś lepszego niż zielone pod komentarzem
Odpisz
3 czerwca 2022, 17:31
@toster77: Van Gogh
Odpisz
3 czerwca 2022, 17:05
Ej!
To jest inaczej:
https://defence24.pl/przemysl/polska-sprzedala-kraby-ukrainie-rekordowy-kontrakt
Odpisz
3 czerwca 2022, 10:59
Zakłady zbrojne sprzedające broń Polsce po tym jak oddali część Ukrainie
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2022, 11:01
@OwOcomedy: Ukraincy dostający nowy który jest w stanie rozj*bać rosyjski złom bez większych problemów
Odpisz
3 czerwca 2022, 11:02
@OwOcomedy: Rosjanie kiedy usłyszą 18 doj*banych huków (wiedzą, że zaraz z ich pozycji nic nie zostanie)
Odpisz