Ja raz wpie....iłem całą szminkę mamy tylko dlatego że była o zapachu colowym. Niestety tego samego dnia miał przyjechać kuzyn, więc jakoś dwie godziny czekałem na niego w łóżku z bulem brzucha
Boże, nie zjadłam nic z powyższego (o ile rozdzielanie klocków zębami się nie liczy), ale za to kiedyś zrobiłam w małym pojemniczku (ok. 200ml) miksturę z odrobiny: wody, mleka, herbaty (suszu), kakao, trawy, piachu, mleczy i prochu (chyba z rozwalonych petard), odstawiłam to do kryjówki, przypomniałam sobie o tym po kilku tygodniach i jak otworzyłam to nie śmierdziało jakoś dziwnie więc spróbowałam (smakowało oryginalnie, ale nie jakoś smacznie albo nie smacznie więc resztę wylałam). Nie pytajcie co mi siedziało w głowie (miałam jakieś 5-6 lat)
No i namiętnie rzułam wszystkie długopisy i ołowki (bez gumek na końcu)
Komentarze
Odśwież20 października 2024, 14:05
Jak miałem 3 latka to zeżarłem metalowy zabawkowy samochodzik
Teraz zawsze jak przechodzę przez bramki na lotnisku to mnie zatrzymują
Odpisz
26 października 2023, 07:09
Where piasek?
Odpisz
25 czerwca 2023, 13:07
Tymczasem 4-letni ja jedzący chusteczki
Odpisz
6 listopada 2022, 12:10
Klej i karton
Odpisz
27 sierpnia 2022, 20:33
Chloran sodu zmieszany z nadmanganianem potasu.
Odpisz
5 czerwca 2022, 00:21
A gdzie plastelina?
Odpisz
5 czerwca 2022, 16:00
@Man111: Spójrz jeszcze raz na mema.
Odpisz
3 sierpnia 2022, 22:01
@Kawento: Rzeczywiście, wybacz mi ślepote.
Odpisz
4 sierpnia 2022, 11:00
@Man111: Ja mogę ci to wybaczyć, stara baba, którą potrącisz na pasach niekoniecznie.
Odpisz
26 czerwca 2022, 17:06
Kamienie soli z lampy solnej babci
Odpisz
3 czerwca 2022, 15:26
Nieironicznie żadnej z tych rzeczy nigdy nie zjadłem
Odpisz
4 czerwca 2022, 16:43
tyś niewinny jak nieobesrana łąka..
Odpisz
9 czerwca 2022, 05:27
Ja też.
Tylko kiedyś chyba kamień polizałem, bo z jakiegoś powodu znam jego smak??? Ale nic mi się nawet nie przypomina na ten temat 💀
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2022, 22:05
Mój brat masowo jadł to
Odpisz
8 czerwca 2022, 11:44
@whereswally: dobre
Odpisz
5 czerwca 2022, 13:02
Smakowe pomadki, najlepsza była cola
Odpisz
5 czerwca 2022, 13:03
@PerfektInglisz:
Odpisz
5 czerwca 2022, 12:15
Pasta do zębów owocowa
Odpisz
4 czerwca 2022, 16:51
Ja raz wpie....iłem całą szminkę mamy tylko dlatego że była o zapachu colowym. Niestety tego samego dnia miał przyjechać kuzyn, więc jakoś dwie godziny czekałem na niego w łóżku z bulem brzucha
Odpisz
5 czerwca 2022, 09:24
@GigannPlus: towarzyszu, to czeba jeść częściami
Odpisz
5 czerwca 2022, 08:55
Jeszcze siarka z zapałek i proszek do prania
Odpisz
4 czerwca 2022, 22:49
Boże, nie zjadłam nic z powyższego (o ile rozdzielanie klocków zębami się nie liczy), ale za to kiedyś zrobiłam w małym pojemniczku (ok. 200ml) miksturę z odrobiny: wody, mleka, herbaty (suszu), kakao, trawy, piachu, mleczy i prochu (chyba z rozwalonych petard), odstawiłam to do kryjówki, przypomniałam sobie o tym po kilku tygodniach i jak otworzyłam to nie śmierdziało jakoś dziwnie więc spróbowałam (smakowało oryginalnie, ale nie jakoś smacznie albo nie smacznie więc resztę wylałam). Nie pytajcie co mi siedziało w głowie (miałam jakieś 5-6 lat)
No i namiętnie rzułam wszystkie długopisy i ołowki (bez gumek na końcu)
Odpisz
4 czerwca 2022, 21:56
Szare mydło (mydło Biały Jeleń)
Odpisz