Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PatrykKalita

4 czerwca 2022, 12:04

A na kogo ta większość ma głosować? Rusofili z konfy? Podnóżki szwabów z koalicji, a może płaczącego nad kontytutą Hołownie? O lewicy nawet nie wspomnę...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Errror_Sans

4 czerwca 2022, 18:25

@Tajwan: dlaczego?

Avatar PatrykKalita

5 czerwca 2022, 22:48

@Nanook: cały dowcip jest z tym, że ta cała "większość", nie ma poglądów.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 czerwca 2022, 20:36

Stonetoss 💀💀💀
Z resztą do póki nie znajdzie się partia, która wprowadzi bezwarunkowy dochód podstawowy nie mam zamiaru chodzić na wybory

Avatar bandit_the_drug_lord

5 czerwca 2022, 05:15

maul wycziluj troche, na wakacje jedz 💀

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2022, 17:32

@bandit_the_drug_lord: Niestety Lord Sidious nie pozwala mi na wakacje

Avatar bandit_the_drug_lord

5 czerwca 2022, 21:55

myslalam ze juz sie z nim nie lubicie

Avatar Kawento

5 czerwca 2022, 16:00

Głosowałem, a efektu brak : <

Avatar Nanook

5 czerwca 2022, 18:08

@Kawento: Ale przynajmniej masz czyste sumienie.

Avatar TrueStoryGuy

4 czerwca 2022, 17:09

Gówno, a nie cicha większość, większość to głosuje właśnie.

Avatar taken1

4 czerwca 2022, 16:36

Polecam starą dobrą metodę, głosowac zawsze przeciwko tym którzy byli wczesniej, przez to musza sie bardziej starać a mniej mogą zabrać

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2022, 14:56

Nikt nie musi głosować ale jeśli nie pójdziesz na głosowanie to nie możesz potem narzekać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (39)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (39)
Avatar
Hamczurk

4 czerwca 2022, 14:28

@fsociety: i dobrze

Avatar begahad895

4 czerwca 2022, 15:59

czyli urządziliście jakiś cyrk, gw...... mnie zmuszacie do przestrzegania tego co na nim wymyśliliście i jeszcze zabraniacie mi na to narzekać?
Ja powiem że powinno być wręcz przeciwnie, w końcu idąc na wybory dobrowolnie się zgadzasz na zasady które na nich są więc nie narzekaj, ponieważ wszystko dzieje się zgodnie z twoimi zasadami

Avatar przemek1ni

3 czerwca 2022, 16:51

Ci drudzy by nie dopuścili do światowego kryzysu?
Chciałbym to zobaczyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Lekko nie będzie

Północne Węgry

Fajnie że odpowiedzieli

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka