Ja przestałam rzucać telefonem odkąd gdy raz rzuciłam to mi ekran pękł.
Co prawda nie aż tak bardzo (bo gdzieś z rogu), to był telefon co miałam ponad 2 lata i miał już większe pęknięcie (a dodam też, że nie miał szybki zabezpieczającej xD), ale i tak przez to już zaczęłam bardziej uważać ze swoimi przyszłymi telefonami.
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2022, 21:09
Ja przestałam rzucać telefonem odkąd gdy raz rzuciłam to mi ekran pękł.
Co prawda nie aż tak bardzo (bo gdzieś z rogu), to był telefon co miałam ponad 2 lata i miał już większe pęknięcie (a dodam też, że nie miał szybki zabezpieczającej xD), ale i tak przez to już zaczęłam bardziej uważać ze swoimi przyszłymi telefonami.
Odpisz
4 czerwca 2022, 20:32
Rel ale rzucam z bliska
Odpisz
4 czerwca 2022, 20:17
Nie rel.
Nie rzucam tak po prostu.
Odpisz
4 czerwca 2022, 14:18
Rel
Odpisz
4 czerwca 2022, 13:32
Nie rel.
Odpisz