memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 czerwca 2022, 13:03
Tylko w takim razie pojawia się pytanie po co Orlen szykuje wyświetlacze tak by mogły pokazywać 10zł za litr?
Odpisz
6 czerwca 2022, 09:34
@sss96: bo paliwo będzie za 20 zł za litr
6 czerwca 2022, 10:26
@DiabVCH: Na szczęście 30zl za litr to jeszcze nie tak wiele
6 czerwca 2022, 11:02
@SurMix: Tęsknię za czasami gdy paliwo było tylko za 40 zł.
7 lipca 2022, 16:27
@Rurka_od_maczety: Kiedyś było jeszcze lepiej, bo za 50zł za litr
6 czerwca 2022, 11:11
Nikt nie zrobił tyle dla planety co pan Obajtek, wielki ekolog!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2022, 13:03
Tylko w takim razie pojawia się pytanie po co Orlen szykuje wyświetlacze tak by mogły pokazywać 10zł za litr?
Odpisz
6 czerwca 2022, 09:34
@sss96: bo paliwo będzie za 20 zł za litr
Odpisz
6 czerwca 2022, 10:26
@DiabVCH: Na szczęście 30zl za litr to jeszcze nie tak wiele
Odpisz
6 czerwca 2022, 11:02
@SurMix: Tęsknię za czasami gdy paliwo było tylko za 40 zł.
Odpisz
7 lipca 2022, 16:27
@Rurka_od_maczety: Kiedyś było jeszcze lepiej, bo za 50zł za litr
Odpisz
6 czerwca 2022, 11:11
Nikt nie zrobił tyle dla planety co pan Obajtek, wielki ekolog!
Odpisz