Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2022, 18:26
Sie k...a nie zesraj, rozpuszczony bezczelny gnoju jeden, w dupe j...ny k...a. Obiad mu k...a gotują a ten nieee, maczki sie k...a zachciewa!
Odpisz
8 czerwca 2022, 16:34
Z jakiego to anime ?
Odpisz
8 czerwca 2022, 16:59
@owca_z_cygarem: Pokemony nie wiem które dokładnie.
Odpisz
5 czerwca 2022, 22:02
McDonalds jest syfem. Może to wszystko jest dobre, ale w ...J drogie. A tu takie placki ziemniaczane, domowej roboty, tanio, zdrowiej, i o wiele pyszniejsze.
Odpisz
5 czerwca 2022, 22:49
@Gary_: Potwierdzam, to chyba z wiekiem tak przychodzi, przynajmniej u mnie, jakie te fast foody to są syfy, a jakim złotem jest obiad u mamy czy babci <3
Odpisz
5 czerwca 2022, 23:26
@Gary_: Placki ziemniaczane są jeszcze większym syfem
Odpisz
6 czerwca 2022, 19:35
@AgnieszkaKielbasowska228: Typowy fan McDonalda kontra Typowy wielbiciel placków ziemniaczanych. Jedno jest drogie i ...jowo zrobione, jak można aż TAK spłaszczyć hamburgera??
Placki ziemniaczane, k...a normalnie niebo, babcia mi zawsze robiła, takie mini w cholerę dobre. Mama? Jak od babci, tylko większe. Musze sam je kiedyś zrobić normalnie...
Odpisz
6 czerwca 2022, 21:02
@Gary_: Nie jestem fanem McDonalna, wręcz przeciwnie. Wolę domowe jedzenie, ale miejmy jakieś standardy. To kartofel z cebulą. A to że wspominasz czasy, gdy ci mamusia robiła tylko pokazuje, że jesteś zaślepiony przez nostalgię.
Odpisz
7 czerwca 2022, 07:05
@AgnieszkaKielbasowska228: K...a, szkoda z tobą dyskutować...
Odpisz
7 czerwca 2022, 07:27
@Gary_: Bo co? Bo ci argumentum ad personam nie pykło?
Odpisz
8 czerwca 2022, 14:33
@AgnieszkaKielbasowska228: placki ziemniaczane zawsze były dobre ilekroć je zrobię, zawsze smakują równie dobrze i nigdy się nie znudzą
Odpisz
8 czerwca 2022, 15:31
@Gary_: co ci ten mak zrobił że tak się spinasz o niego
Odpisz
8 czerwca 2022, 15:13
Burger < schabowy
Odpisz
5 czerwca 2022, 22:38
A w domu smażona ryba z puree ziemniaczanym i kiszoną kapustą
:D
Odpisz
8 czerwca 2022, 14:32
@Murarzowa: żgane ziemniaki mmm
Odpisz
5 czerwca 2022, 22:48
A w domu rosół
Odpisz
5 czerwca 2022, 21:53
Ale ten w domu jest lepszy
Odpisz