Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar El_Autismo

10 czerwca 2022, 22:07

Jako gracz lola, mówie że się zgadzam ale lubię te gre

Avatar Mordur

Edytowano - 9 czerwca 2022, 05:43

Tak samo jak ty powiesz,że życie ssie,ale zapi.....asz 40 lat.

Avatar Tajdeus

8 czerwca 2022, 06:28

Jako były gracz LoLa, potwierdzam.

Avatar EternalSailorMoon

Edytowano - 7 czerwca 2022, 18:18

Bo ta gra jest niezwykle uzależniająca,ostatnio Riot Games potwierdziło że dwie postacie są homoseksualistami,i publicznie wiele osob oznajmiało na discordach i grupach na fb że odinstalowują grę wychodzą z grup i już nigdy nie będą w nią grać
jednakże wiele z tych osób na drugi dzień grały i tak w ligę i jakby nic się nie stało,co pokazuje że uzależnienie od ligi może nawet pokonać homofobie i inne rodzaje ignorancji

Avatar bandit_the_drug_lord

8 czerwca 2022, 02:37

@EternalSailorMoon: wzruszylam sie

Avatar polski_skoczek

7 czerwca 2022, 22:30

Dokładnie ja, tylko że z war thunderem

Avatar kola3492

7 czerwca 2022, 21:45

W gimnazjum jak grałem w to gowno to po 2 meczach byłem zlany potem, albo od nerwów, albo od wysiłku na szczęście się z tego wyleczyłem

Avatar Drag_on

7 czerwca 2022, 18:30

Z World of Tanks to identycznie działa

Avatar welpa44

7 czerwca 2022, 20:41

@Drag_on: Rel

Avatar janektoziomal

7 czerwca 2022, 20:36

Przer.....y we wszystkie otwory żart XD

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2022, 18:49

Ja tak samo mam z hoi4

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2022, 18:45

Przyświeca im wyższy cel.

Avatar Bright32

6 czerwca 2022, 19:48

Zrobiłem dzisiaj pentakill Renektonem więc dopaminy mi starczy na cały tydzień

Avatar rumcajschr

6 czerwca 2022, 20:00

komentarz obrazkowy

Avatar BubbleGum_14

6 czerwca 2022, 20:47

@Bright32: aligator yikes

Avatar KuabsterV2

7 czerwca 2022, 18:08

@Bright32: Spoko, nie pytałem. 👍

Avatar MatjeGg21

7 czerwca 2022, 19:00

@Bright32: renektonem to ez ja zrobilem azirem pente 2 tygonie i 5 dni temu

Avatar BubbleGum_14

7 czerwca 2022, 19:06

@MatjeGg21: szanuje sie takie zagrania czempionami które nie są w mecie

Avatar El_Autismo

10 czerwca 2022, 22:08

@Bright32: *Rakietonem

Avatar AxonDeHudin

7 czerwca 2022, 18:05

To ja gdy Pixel Dungeon

Avatar kokomando

7 czerwca 2022, 18:04

Ja tak mówie przy każdej grze w którą gram

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bright32
Dodane przez: Bright32
Tagi: #gracz, #logika, #gry, #lol

Pozdrawiam świetliki

A, okej

Można, tylko trzeba wstawać rano

Totalnie

Młodzi gniewni

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka