Trzeba było poprawiać na bieżąco
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Równi i równiejsi
To by wystarczyło
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2022, 05:21
Wyobraźcie sobie minę dzieciaka,który poprawiał z wyprzedzeniem i został mu tylko jeden sprawdzian.
Odpisz
7 czerwca 2022, 15:27
U nas to nie ma różnicy bo według statutu szkoły aby poprawić oceny proponowane trzebq składać wniosek do dyrektora. Jak się się kuźwa cieszę że wypi.....am z tego k...idołka w tym roku.
Odpisz
7 czerwca 2022, 18:23
@Shpaygersharen: napewno wszystko dobrze przeczytałxś?
Odpisz
7 czerwca 2022, 20:06
@Igor36: chyba to ja powinienem zadać to pytanie
Odpisz
7 czerwca 2022, 20:22
@Shpaygersharen: mi chodzi o statut szkoły
Odpisz
7 czerwca 2022, 21:33
@Igor36: każdy nauczyciel to powtarza, i w sumie to prawda bo co roku jest tak samo.
Odpisz
7 czerwca 2022, 20:33
No nie myślą nauczyciele mam wrażenie, że 99% nauczycieli wzięło z jakiegoś psychiatryka
Odpisz
7 czerwca 2022, 12:46
Odpisz
7 czerwca 2022, 12:36
Mam tak
Odpisz