Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar audio

7 czerwca, 11:16

Moim knight wleciał bardzo mocno

Avatar audio

9 czerwca, 01:32

@audio: winno być moon

Avatar werenspawel

9 czerwca, 00:26

Rel.

Avatar TrueStoryGuy

8 czerwca, 12:06

Hold me till the end of the universe.

Avatar PanPiernik

7 czerwca, 15:23

Pamiętam, jak chodziliśmy ze sobą. Myślałem, że miłość, którą dzieliliśmy będzie trwać wiecznie. Księżycowa poświata pokazywała nam drogę, którą podążaliśmy. Czekanie w jej oczach było dla mnie jutrem. Lecz jej pocałunki powiedziały mi, że coś sprawiło, że zmieniła zdanie. Zabrakło kochających ramion, które mnie trzymały.

Każdego dnia, kiedy się budzę, zaczynam się załamywać. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości. Zawsze kiedy zaczynam dzień, płaczę z całego serca. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości Każdego dnia, kiedy się budzę, zaczynam się załamywać. Wiedząc, że niebo nade mną jest zachmurzone. Zawsze kiedy zaczynam dzień, płaczę z całego serca. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości.

Nie umiem zmierzyć się ze światem, który runął na mnie. Proszę, jeśli spotkasz moją dziewczynę odeślij ją do mnie do domu. Powiedz jej o moim sercu, które powoli umiera. Powiedz, że nie mogę się powstrzymać od rozpaczy.

Każdego dnia, kiedy się budzę, zaczynam się załamywać. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości. Zawsze kiedy zaczynam dzień, płaczę z całego serca Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości Każdego dnia, kiedy się budzę, zaczynam się załamywać. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości Zawsze kiedy zaczynam dzień, płaczę z całego serca. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości.

Każdego dnia, kiedy się budzę, zaczynam się załamywać. Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości. Zawsze kiedy zaczynam dzień, płaczę z całego serca Jakże samotny jest mężczyzna bez miłości.

Avatar andi12345

7 czerwca, 00:30

każdego dnia ja wstajeee i sie wtedy łaaamieee

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 6 czerwca, 23:37

Jak ten utwór koi słuch, piękne ♪

Avatar Bright32

6 czerwca, 23:27

I to jest piękne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ja tak

Jakby to była Ameryka to bym zrozumiał, ale że w Polsce?

I bardzo dobrze, ten podręcznik to kpina

Ewentualnie mają symbionty

Tymczasem na ulicy Wiejskiej

Bardzo przystępnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka