Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 8 czerwca 2022, 09:30

Jak szłam do sklepu to miałam włączone Spotify i odpaliłam sobie jakiś Happy Mix, ale chyba mając na myśli Happy chodziło o melodię, bo puściło mi "I Can;t Decide" od Scissors Sisters (a to jest piosenka o kimś, kto myśli by kogoś zabić)
Jeszcze zazwyczaj puszczam sobie odtwarzanie losowe, ale ostatnio zaraz po "No Suprised" od Radiohead zaczęło mi lecieć "Two Trucks"

Avatar Ameliwona

8 czerwca 2022, 19:40

@BardzoOryginalnaNazwa: ale o co ci chodzi, zabijanie to bardzo odprężająca czynność

Avatar pawelec323232e2

9 czerwca 2022, 08:07

@Ameliwona: no pewnie! Nie bez powodu nazywa się ,,Happy Mix"

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

9 czerwca 2022, 08:15

@Ameliwona: W sumie jak myślę o zabijaniu kogoś to sprzątanie czy wyrywanie chwastów staje się przyjemniejsze

Avatar wojownikzaba

8 czerwca 2022, 20:55

Relll

Avatar o0laf

8 czerwca 2022, 18:25

Avatar Pomiot

7 czerwca 2022, 22:54

Ja słucham metalowych wersji piosenek, dubstepu

Avatar Sznioch

Edytowano - 7 czerwca 2022, 22:23

ja tam nacurviania w beton i erratic techno (w sumie podobne)

Avatar hlepo

7 czerwca 2022, 21:19

Jak ja k...a nienawidze hardbassu

Avatar
getstickbuggedlol

Edytowano - 7 czerwca 2022, 21:21

@hlepo: Same, to pewnie dlatego, bo kiedyś tego nadmiernie słuchałem i byłem zafiksowany na tym punkcie, więc pewnie dlatego teraz wywołuje u mnie skurcz z cringu.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2022, 21:22

Avatar Witciu

7 czerwca 2022, 22:13

Tląc tyle petów na raz powinno być już zmienione na "wyk*rwiście"

Avatar PolishDestroyer

7 czerwca 2022, 21:56

Ja słucham:
1. Muzyki z gier
2. Imagine Dragons/Twenty One Pilots
3. System of a Down
4. Gloryhammer (dzika alternatywna fantasy historia Szkocji)
5. Swojej własnej muzyki

Avatar Smrodek_

7 czerwca 2022, 21:58

@PolishDestroyer: "muzyka z gier"
Cale szczescie sprowadza to obszar poszukiwan do tak jakos wszystkich gatunkow muzycznych znanych czlowiekowi

Avatar PolishDestroyer

7 czerwca 2022, 21:59

@Smrodek_: Jak chcesz konkretnie to muzyka z Danganronpy, Undertale i Doki Doki

Avatar
getstickbuggedlol

7 czerwca 2022, 21:18

Jeden jest o samobójstwie i depresji, a drugi o uzależnieniu od alkoholu i patologii.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2022, 21:25

dwa typy polaków

Avatar PieselWojownik

7 czerwca 2022, 21:20

Tymczasem ja (są tam też soundtracki z gier):

Avatar
getstickbuggedlol

7 czerwca 2022, 21:18

Ja słucham obecnie folków i mgrr OST.

Avatar Boberek00

7 czerwca 2022, 21:17

Ja głównie słucham Rocka i Electroswingu

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2022, 21:16

Moja playlista to trochę piosenek z wojen w chorwacjii i Bośni trochę polskiego rapu z lat 2000 trochę piosenek ludowych typu albulena oraz jako wisienka na torcie bania u cygana

Avatar Ignisus

7 czerwca 2022, 21:13

Ja jednego dnia słuchał OP anime, piosenek Kaczmarskiego, jakiegoś angielskiego rapu, oraz pieśni kościelnych

Avatar NesquikBoi

7 czerwca 2022, 21:13

@Ignisus: ale z cb drillowiec 🇬🇧😷🤙

Avatar Ignisus

7 czerwca 2022, 21:15

@NesquikBoi: w sensie po angielsku rapu

Avatar NesquikBoi

7 czerwca 2022, 21:16

@Ignisus: widac że brixton bully 🇬🇧🔪🤙

Avatar CupOfWater

7 czerwca 2022, 21:16

Tymczasem u mnie dosłownie obok siebie stoi Renai Circulation i Devil Trigger
Jedna jest najbardziej cute, a druga najbardziej edgy piosenka jaka usłyszysz
A gdzieś niżej nieironicznie wstawiona jest piosenka o dużym czungusie

Avatar rumcajschr

7 czerwca 2022, 21:15

Ja przez cały dzień słuchający "Powstałem by cię kochać" Pocałunku:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MangleFoxPL
Dodane przez: MangleFoxPL
Tagi: #kot, #muzyka, #smutek

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Nie znoszę kleszczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To się nie może nie udać

Ładne rzeczy

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka