Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polakowaty

9 czerwca 2022, 18:28

Ekolodzy propsują

Avatar Pomiot

9 czerwca 2022, 16:28

Problem z Teslami jest taki, że i tak dużo na nią wydajesz. Prąd jest drogi, więc żeby naładować samochód to trzeba być milionerem. Jedyny plus Tesli jest taki, że wyglądają jak sportowe

Avatar ArthurMorgan

8 czerwca 2022, 19:05

Jeżeli nie stać cię na Teslę jeździj rowerem

Avatar ArthurMorgan

8 czerwca 2022, 19:05

@ArthurMorgan: Jeżeli nie stać cię na rower chodź z "buta"

Avatar Myszkapl

8 czerwca 2022, 19:06

@ArthurMorgan: Jeśli nie stać cię na buty, to pójdź boso

Avatar
Hamczurk

8 czerwca 2022, 19:06

@Myszkapl: jesli nie masz nóg, to spier%%%aj

Avatar adamek2137

9 czerwca 2022, 15:57

@Myszkapl: Cejrowski

Avatar dustin2001

9 czerwca 2022, 12:29

No jakby wszyscy się przerzucili na elektryczne, to nikogo nie byłoby stać na jeżdżenie, bo za drogo.
I trzeba by było odpalić więcej elektrowni, np. węglowych.
Więc nie ma to jak czystsze środowisko.

Avatar lordbaysel

9 czerwca 2022, 12:36

@dustin2001: spoko, mamy się wyrobić do 35

Avatar bodzio205

9 czerwca 2022, 13:28

@lordbaysel: Nie do 35, tylko do 50 - ostatnie spaliny sprzedadzą w 35, to z 15 lat jeszcze pojeżdżą. A 28 lat to na spokojnie wystarczająco na taką transformację.

Avatar dustin2001

9 czerwca 2022, 13:45

@lordbaysel: Może w międzyczasie samochody elektryczne będą czystsze od spalinowych, to w ogóle będzie fajnie.

Avatar lordbaysel

9 czerwca 2022, 13:55

@bodzio205: Nie mamy elektrowni, nie mówiąc już o elektrowniach na energię atomową/odnawialną, nie mamy dystrybucji, najtańsze elektryki to wydatek rzędu 100 000 zł, zasięg nie pozwala na przejechanie z Krakowa do Gdańska na jednym ładowaniu, a między bajki można wsadzić te 15 letnie spalinówki z 2050 bo rynek skurczy się dużo wcześniej (już w 2030 nowych spalinówek ma być zaledwie około 50% ) a sieć dystrybucji paliwa też pewnie oberwie, tak samo jak rynek części zamiennych itp. Jeżeli w tej chwili zaczniemy przeprowadzać gigantyczne inwestycje pod tym kątem, to i tak wszystko się zesra jeżeli nie przesuną tego o 5-10 lat.

Avatar Witciu

9 czerwca 2022, 14:45

@dustin2001: Żadnych elektrycznych. Wodorowe jak już. Samochód ma brzmieć a nie szumieć. ŻELAZO MUSI RYCZEĆ

Avatar dustin2001

9 czerwca 2022, 14:52

@Witciu:
Niech strzela jak w 39.

Avatar Witciu

9 czerwca 2022, 14:59

@dustin2001: Nawet lepiej

Avatar bodzio205

9 czerwca 2022, 13:33

Tesla jest droga, ale Tesla to nie jedyny elektryk. Przecież można całkiem sensowne elektryczne auto segmentu A kupić już w okolicy 20-25 tysięcy, jeździć takim po mieście, a na trasy niech sobie zostanie duży, wygodny wóz rodzinny z dieselkiem.

Avatar Kebasa_z_mema

8 czerwca 2022, 19:06

Jeśli jesteś biedny to po prostu zacznij zarabiać

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2022, 12:03

@Kebasa_z_mema: Jeśli nie masz pracy, to ją znajdź

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Dwa oblicza

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka