Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ArthurMorgan

9 czerwca 2022, 03:48

Grunt że siatkarze pokazali która piłka zasługuje by być sportem narodowym

Avatar
Hamczurk

9 czerwca 2022, 08:28

@ArthurMorgan: trzeba szukać pozytywów

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 czerwca 2022, 02:39

@ArthurMorgan: Piłka nożna zasługuje, siatkarze z byle Słowenią się kompromitować potrafią

Avatar thorin13

10 czerwca 2022, 07:25

Właśnie, bo jak inaczej na tym świecie żyć?

Avatar nie_kosmita

10 czerwca 2022, 07:28

w piłce nożnej potrafimy się skompromitować grając z san marino

Avatar
Hamczurk

10 czerwca 2022, 08:57

@thorin13: jakby chociaż część ludzi nie szukała pozytywów, to byśmy pewnie już wszyscy nie żyli xd

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2022, 11:30

@nie_kosmita: No nie do końca. Z Piłkarzy możemy dumni być a Z siatkarzy szkoda gadać, z Włochami się skomplikowali teraz

Avatar ArthurMorgan

10 czerwca 2022, 12:43

@ArthurMorgan: Ile razy piłkarze zdobyli mistrzostwo?
Albo inaczej ile razy w ogóle zdobyli złoto w czymkolwiek ?

Co jest ich największym sukcesem oprócz awansów?

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2022, 13:44

@ArthurMorgan: Ale w siatkówce zdobywasz 3949102583201 punktów na mecz ,co parę sekund i to jest nudne imo

Avatar nie_kosmita

10 czerwca 2022, 13:48

bo piłka nożna jest zajebiście ciekawa. Każdy mecz wygląda podobnie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 czerwca 2022, 13:49

@nie_kosmita: zależy. Niech każdy ma swoją opinię i ...j, jeden lubi siatę, drugi nogę, a trzeci futbol Australijki i koniec

Avatar Blaylock1

10 czerwca 2022, 10:17

Ta cała nienawiść do Niemiec naprawde nie robi dobrze Polsce. Jestem przekonant że do Lutego było dużo Polaków którzy nienawidzili Niemiec/Niemców.
Dzisiaj, nie wyobrażam sobie tego że nadal jacyś Polacy są w stanie myśleć że to Niemcy są wrogiem, tylko z powodów historycznych. Typowy cebulak jechał do Niemiec za czasów NRD czy to na wakacje czy do pracy, a potem opowiadał jakie Niemcy są złe. To samo robią teraz Polacy zagranicą.

Avatar IkarAviator

9 czerwca 2022, 23:12

szczerze to tak do pięciu się nawet spodziewałem. Przy czwartym nie widziałem to stwierdziłem, że chociaż piąty zobaczę. Zmieńsmy sport narodowy na jakiś, w którym nasi się nie ośmieszają i skończcie dawać nagrody dla najlepszego sportowca Lewandowskiemu. Proponuję żeby po każdej porażce obcinać reprezentacji wypłatę o jakieś 20-50%

Avatar AxonDeHudin

9 czerwca 2022, 22:42

Teraz media będą o tym truły przez kolejny tydzień

Avatar Shpaygersharen

9 czerwca 2022, 22:38

Dlaczego ja to przeczytałem głosem Walaszka...

Avatar Kriger

8 czerwca 2022, 23:17

Ja i tak jestem zaskoczony, że nasi prowadzili przez jakiś czas.

Avatar Wedkarz

9 czerwca 2022, 03:10

@Kriger: prowadzili chyba karuzelę śmiechu

Avatar PolishDestroyer

9 czerwca 2022, 20:47

@Kriger: Prowadzili, bo jedna akcja im wyszła, a Belgowie zmarnowali parę świetnych sytuacji. Ale druga połowa pokazała Polsce miejsce w szeregu.

Avatar DiabVCH

9 czerwca 2022, 20:45

No ja nie wiem. Bardzo podobne do siebie.

Avatar DiabVCH

9 czerwca 2022, 20:46

Avatar Kaczkodon

9 czerwca 2022, 10:02

Pierwsza połowa
Nie no konkurencyjnie, ciekawy mecz nawet
Druga połowa
Kur...
Kur...
Ja pier....
Nosz.....
I tak na koniec w du......

Avatar Kapitalista

9 czerwca 2022, 09:18

ILE K...A?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wedkarz
Dodane przez: Wedkarz

Przypałowo

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fergus

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka