Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2023, 21:47
A jako że jesteśmy w temacie spania w netherze jest coś czego ja nie rozumiem. Dlaczego jak my będziemy szli spać w netherze lub w endzie to łóżko wybucha a osadnik w netherze lub w endzie może na chilku walnąć w kimono
Odpisz
10 czerwca 2022, 19:48
Mineło 11 lat odkąd wprowadzili łóżka i dalej tego nie naprawili. Mogą sie tłumaczyć że to jest specjalnie ale to nie zmienia faktu że od 11 lat mam o to ból dupy bo przez to że chciałem mieć spawn w netherze świat był do zaorania bo potem nie mogłem trafić do bazy.
Odpisz
11 czerwca 2022, 14:43
@kokomando: Kotwica
Odpisz
11 czerwca 2022, 14:50
@Mr0czny:
Odpisz
11 czerwca 2022, 14:52
@kokomando: Ja tam używam łóżka zamiast TNT w Netherze
Odpisz
11 czerwca 2022, 14:54
@Boberek00: Na wstępnych etapach gry farma wełny jest o wiele łatwiejsza niż farma gunpowdera i zjechanie pustyni, więc do wydobywania netherytu jest to wiele lepszy sposób
Odpisz
11 czerwca 2022, 15:03
@PanPiernik: I tańszy
nie lubię marnować surowców a wełna i drewno jest odnawialne
Odpisz
11 czerwca 2022, 16:23
@Boberek00: I bardzo łatwo dostępne.
Odpisz
5 sierpnia 2022, 00:34
@PanPiernik: Na hardcorze przeorałem łóżkami kilkadziesiąt tysięcy bloków. To był mój sposób na czas wolny. Potem spróbowałem tnt. Głowa nie boli od dźwięku ognia, nie podpalisz się, jest łatwe, szybsze i bardziej satysfakcjonujące. Jedynie faktycznie drożej, ale już wolę postawić kilkanaście pięter farmy na 00 i wykorzystać maksymalny spawnrate przez jakiś czas niż iść z tymi łóżkami. Kiedyś też twardo stałem po stronie łóżek
Odpisz
11 czerwca 2022, 22:59
O kiedy alex mówi głosem męszczyzny
Odpisz
5 sierpnia 2022, 00:29
@superkublox64: To nie Alex, to LukeTheNotable
Odpisz
9 lipca 2022, 17:21
Szczerze to jaki może być inny powód do spania oprócz odświeżenia tradeów villagerom?
Odpisz
4 sierpnia 2022, 23:57
@IkarAviator: Zapobieganie zbędnemu spawnowi Phantomów
Odpisz
5 sierpnia 2022, 00:28
@Koteczek_21: dobra, masz punkt
Odpisz
11 czerwca 2022, 16:44
Link do oryginału na YT: https://www.youtube.com/watch?v=weTotAPorpY
Odpisz
11 czerwca 2022, 14:09
Bum
Odpisz
10 czerwca 2022, 13:45
Typowy błąd noobka
Odpisz