Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar krzysiulka10

3 czerwca 2019, 18:40

Wolę One Piece od Naruto.

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2016, 12:56

naruto i luffy z one piece

Avatar pan_przygoda

29 czerwca 2015, 22:35

ta sówka ma tryb mędrca połączony z oczkami kyubiego (naruto)

Avatar kotul

15 listopada 2014, 21:25

;-}

Avatar SophieMint

26 kwietnia 2014, 12:36

Wyglądają jakby ich bąki pokąsali

Avatar xpioterx6

26 kwietnia 2014, 09:52

To by była naprawdę ciekawa walka xD

Avatar Mirek01

26 kwietnia 2014, 09:40

Luffy!! ;-; ...A dacie w końcu Zoro? :C

Avatar sami666pl

26 kwietnia 2014, 00:15

One Piece i Naruto Shippuden xd

Avatar Mika444

25 kwietnia 2014, 22:51

Gozilla, japonia, ośmiornica, dragon ball? xD (tekst z obrazka z "o tak!", pominę, że niżej ten przebrany za Laffy'ego wrzeszczy "RAMEN!" xDD)

Avatar SockPuppet

27 kwietnia 2014, 00:01

@Mika444: Raczej: -"Sushi, godzilla, ryba, żarcie!" - "Hiroshima!" -"Godzilla, Japonia, ryba z ośmiornicy, DragonBall!" - "Ramen!" - "Tokio!" - "Świaaaatło brzasku!!!"

Avatar Mika444

27 kwietnia 2014, 01:27

@SockPuppet: rybę zgubiłam ^^ Co nie zmienia faktu, że zabawnie to brzmi.

Avatar saper123

25 kwietnia 2014, 22:14

też tak mam.

Avatar Wikta5

25 kwietnia 2014, 19:36

No widzę, że Pan_Beton jest coraz sławniejszy.

Avatar Pan_Beton

25 kwietnia 2014, 18:03

Na koniec się biją.

Avatar Kinga123598

25 kwietnia 2014, 18:21

@Pan_Beton: Drugi raz piszesz coś bez sensu, co każdy wie -,-

Avatar TheGreatcat

25 kwietnia 2014, 18:46

@Kinga123598: nie drugi raz, ja widzę jego bezsensowne komentarze co chwila.

Avatar kamdab

25 kwietnia 2014, 18:47

@Pan_Beton: Dziękuję! Nie domyślił bym się!

Avatar Kinga123598

25 kwietnia 2014, 18:50

@TheGreatcat: Teraz to i ja widzę, że nie pierwszy, bo ten obrazek był gdzieś na początku. A dopiero teraz zaczęłam oglądać :P Pan_Beton ja ci mówie ogarnij się trochę.

Avatar Szczurekk

25 kwietnia 2014, 18:54

@Kinga123598: To pan beton ;-; On spala dowcipy...

Avatar kuba1996

25 kwietnia 2014, 19:35

@Pan_Beton: Co za beton.

Avatar seboludek

25 kwietnia 2014, 19:45

@Kinga123598: bez sensu pisze pan beton i witaj

Avatar Hiszpanska_Inkwizycja

25 kwietnia 2014, 19:46

@seboludek: Nikt się nie spodziewa Hiszpańskiej Inkwizycji!

Avatar Kinga123598

25 kwietnia 2014, 19:48

@seboludek: Wiem.

Avatar gelo1238

25 kwietnia 2014, 20:05

@Kinga123598: Bo to Pan Beton, on jest od tego. Widzę że nowi w internetach skoro tego pana nie znacie.

Avatar seboludek

25 kwietnia 2014, 20:07

@gelo1238: kto niby jest nowy w internetach

Avatar gelo1238

25 kwietnia 2014, 20:11

@seboludek: Ci którzy nie znają Betona.

Avatar seboludek

25 kwietnia 2014, 20:35

@gelo1238: jak on 1 lvl doswiadczenia XD

Avatar gelo1238

25 kwietnia 2014, 20:36

@seboludek: Beton występował dawniej w memach.

Avatar Kinga123598

25 kwietnia 2014, 20:41

@gelo1238: Tak. No ale to jest głupie i każdemu przeszkadza. Po co to pisać?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Nie idź!

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niegrzeczny Oskarek

Co za przypadek

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka