Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BloodyEyes

12 czerwca 2022, 18:13

A wiesz jak zajebiście smakuje drogie wino 1000zł za kieliszek?

Ja też nie

Avatar Redukt17

12 czerwca 2022, 15:18

to dlatego mi nie smakuje...

Avatar Witciu

12 czerwca 2022, 12:23

To by wiele wyjaśniało dlaczego teraz popadam w alkoholizm mimo że nie piłem od 4 lat

Avatar TrueStoryGuy

11 czerwca 2022, 20:06

Rel, choć nigdy nie piłem.

Avatar Annx90

Edytowano - 11 czerwca 2022, 20:09

@TrueStoryGuy: skoro nie piles to dlaczego rel?

Avatar TrueStoryGuy

11 czerwca 2022, 20:10

@Annx90: Bo życie jest smutne, dlatego wszystko smakuje lepiej, gdy czujesz się przybity, bo jesteś świadomy, że coś masz i możesz jeść lub pić takie rarytasy.

Avatar Annx90

11 czerwca 2022, 20:23

@TrueStoryGuy: Musze się niestety z toba zgodzic.

Zdrowko ziomeczku

Avatar TrueStoryGuy

12 czerwca 2022, 08:29

@Annx90: Zdrowie

Avatar Tajdeus

11 czerwca 2022, 21:33

...A często takie się staje przez alkohol. Błędne koło.

Avatar Lika_PL

11 czerwca 2022, 20:35

Nie zgadzam się. Jak jest się smutnym i przygnębionym to fajne/dobre rzeczy nie są na tym samym poziomie "dobrości", niż kiedy robisz coś/jesz/pijesz będąc szczęśliwym. Więc nawet z alkoholem tak jest, bo wolę napić się piwa będą w dobrym humorze np na grillu, niż płacząc w kącie pokoju.

Avatar
Mametchi_Pro_Student

11 czerwca 2022, 20:19

Lepiej nie pić.

Avatar Annx90

11 czerwca 2022, 20:23

Jak nie przesadzasz z iloscia to dlaczego nie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Rel

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka