Ależ to był celny strzał!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2015, 22:58
dlatego na murku trzymamy ręke na jajach żeby nas nie trafiło to samo z głową :P
Odpisz
27 kwietnia 2014, 11:13
Dlatego rzadko stoję jako mur w wolnym :D
Odpisz
26 kwietnia 2014, 19:54
Critical hit :D :D :D
Odpisz
26 kwietnia 2014, 14:31
Myślałem że trafi w okno :D
Odpisz
26 kwietnia 2014, 15:35
@DaMiAn505: Gdzie ty tam k**wa masz okno?
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:50
@DawidThePlayer: Nie wiesz co to okno w piłce nożnej? To jest róg bramki.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:55
@Serphis: Myślałem, że chodzi mu o zwykłe okno.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 19:52
@DaMiAn505: bo to jest okno
Odpisz
26 kwietnia 2014, 16:06
reprezentacja Polski w przygotowaniach do Euro2016
Odpisz
26 kwietnia 2014, 15:35
Headshot!
Odpisz