Ludzie, czego nie rozumiecie??
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Pilne
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2022, 15:26
O co chodzi z tą laską?
Odpisz
12 czerwca 2022, 16:50
@pietrr: Powiedziała w TVP, że gdyby ceny paliwa były niskie, to Niemcy i Czesi przyjeżdżaliby do nas tankować i paliwo by się błyskawicznie skończyło.
Odpisz
13 czerwca 2022, 00:09
@Mleczo: No i tu akurat miała racje. Ale nie wymagajmy od jejaków rozumienia rynku
Odpisz
12 czerwca 2022, 16:07
To się obniży ceny tzw. "zdrowej żywności", a podwyższy się ceny fast foodów
I wszystko będzie w porządku
W teorii
Odpisz
12 czerwca 2022, 16:22
@Racc00nGold: Już wprowadzili podatek "cukrowy" który z nazwy miał promować zdrowe odżywianie a służy temu, żeby nakraść jeszcze parę miliardów.
Najpierw skończ podstawówkę, idź do pracy, zarób pierwsze pieniądze, których połowę oddasz zanim je w ogóle zobaczysz i wtedy wypowiadaj się w temacie podatków.
Odpisz
12 czerwca 2022, 15:23
W USA musi być bardzo tania żywność
Odpisz
11 czerwca 2022, 19:01
Teraz czeka nas epidemia anoreksji :/
Odpisz