Pamiętam że w przedszkolu wszyscy przynosili tylko cukierki na urodziny, a ja przyszedłem z całym tortem w kształcie Spidermana, którego sam nie jadłem
@CupOfWater: U mnie mało kto przynosił cukierki (a przynajmniej w podbazie, nie byłam w przedszkolu) , a ja kiedyś przyniosłam na własne urodziny paczkę landrynek, które sama zeżarłam, bo przyniosłam je dla samej siebie
Biorąc pod uwagę, że moja klasa była ...jami (jak się dowiedzieli, ze miałam urodziny to zamiast złożyć mi życzenia dostałam opieprz, ze nie przyniosłam cukierków. W dodatku od kogoś, kto ma urodziny w sierpniu) to może to i lepiej.
@CupOfWater: Ja byłam w podbazie wyrzutkiem, którego albo wyzywali albo mieli w dupie.
Ale jakaś nauczycielka miała zapisane daty urodzin i akurat ona mi życzenia złożyła xD. Szkoda, ze tylko ona, a reszta poza tą laską milczała
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2022, 12:34
Jaki tort?
*Śmiech*
Odpisz
13 czerwca 2022, 20:39
Pamiętam że w przedszkolu wszyscy przynosili tylko cukierki na urodziny, a ja przyszedłem z całym tortem w kształcie Spidermana, którego sam nie jadłem
Odpisz
13 czerwca 2022, 20:42
@CupOfWater: u mnie koleżanka w podstawówce przyniosła tort i zjadłem 4 kawałki
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2022, 20:43
@CupOfWater: U mnie mało kto przynosił cukierki (a przynajmniej w podbazie, nie byłam w przedszkolu) , a ja kiedyś przyniosłam na własne urodziny paczkę landrynek, które sama zeżarłam, bo przyniosłam je dla samej siebie
Biorąc pod uwagę, że moja klasa była ...jami (jak się dowiedzieli, ze miałam urodziny to zamiast złożyć mi życzenia dostałam opieprz, ze nie przyniosłam cukierków. W dodatku od kogoś, kto ma urodziny w sierpniu) to może to i lepiej.
Odpisz
13 czerwca 2022, 20:45
@BardzoOryginalnaNazwa: U mnie nawet dzień przed urodzinami przypominali by przynieść cukierki, a jak nie to mogiła
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2022, 20:45
@CupOfWater: Ja byłam w podbazie wyrzutkiem, którego albo wyzywali albo mieli w dupie.
Ale jakaś nauczycielka miała zapisane daty urodzin i akurat ona mi życzenia złożyła xD. Szkoda, ze tylko ona, a reszta poza tą laską milczała
Odpisz