memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 czerwca 2022, 12:38
Zapach i dźwięk deszczu... Mmm
Odpisz
16 czerwca 2022, 09:59
ahhhhhhhh, perfekcja
15 czerwca 2022, 22:37
Ładne zdjęcie <3
15 czerwca 2022, 12:48
Kocham zapach deszczu
15 czerwca 2022, 11:52
Norek...!
15 czerwca 2022, 11:46
Nierel nie jestem mieściuchem
14 czerwca 2022, 21:52
*wyobraź sobie to zdjęcie, ale bez tramwaju* czujesz to samo dziwne uczucie co ja?
15 czerwca 2022, 11:27
@Shpaygersharen: t-tak
14 czerwca 2022, 21:40
Jezu chcę tam
14 czerwca 2022, 20:58
U mnie tylko z zapachem, bo nie ma tramwajów u mnie
14 czerwca 2022, 20:56
U mnie nie było tramwajów
14 czerwca 2022, 20:51
fuj pacnie jak wrocław
14 czerwca 2022, 20:32
Ja słyszę czołówkę z miodowych lat
14 czerwca 2022, 20:30
Nie słyszę
15 czerwca 2022, 12:28
@Oliwier256: ja nie czuję i teraz nie słyszę
14 czerwca 2022, 20:28
Jak się urodziłem to takiego obrazu już nie można było zobaczyć
14 czerwca 2022, 20:21
Nie wiem czemu, ale czuję nostalgię patrząc na to zdjęcie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2022, 12:38
Zapach i dźwięk deszczu... Mmm
Odpisz
16 czerwca 2022, 09:59
ahhhhhhhh, perfekcja
Odpisz
15 czerwca 2022, 22:37
Ładne zdjęcie <3
Odpisz
15 czerwca 2022, 12:48
Kocham zapach deszczu
Odpisz
15 czerwca 2022, 11:52
Norek...!
Odpisz
15 czerwca 2022, 11:46
Nierel nie jestem mieściuchem
Odpisz
14 czerwca 2022, 21:52
*wyobraź sobie to zdjęcie, ale bez tramwaju* czujesz to samo dziwne uczucie co ja?
Odpisz
15 czerwca 2022, 11:27
@Shpaygersharen: t-tak
Odpisz
14 czerwca 2022, 21:40
Jezu chcę tam
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:58
U mnie tylko z zapachem, bo nie ma tramwajów u mnie
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:56
U mnie nie było tramwajów
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:51
fuj pacnie jak wrocław
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:32
Ja słyszę czołówkę z miodowych lat
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:30
Nie słyszę
Odpisz
15 czerwca 2022, 12:28
@Oliwier256: ja nie czuję i teraz nie słyszę
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:28
Jak się urodziłem to takiego obrazu już nie można było zobaczyć
Odpisz
14 czerwca 2022, 20:21
Nie wiem czemu, ale czuję nostalgię patrząc na to zdjęcie
Odpisz