Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nextt

1 maja 2014, 19:34

1 sezon tylko ? obejrzyj 2 i pół i dopiero idź spać :D

Avatar karasek80

3 maja 2014, 16:29

@Nextt: Ja obejrzałem 9 sezonów w tydzień

Avatar Nextt

3 maja 2014, 17:16

@karasek80: Ale na pewno spałeś , a nie bez przerwy.

Avatar kubakk12

26 kwietnia 2014, 12:26

The Walking Dead ;D

Avatar Pstrong_Maciej

1 maja 2014, 19:03

@kubakk12: Gra o Tron

Avatar michi100110

1 maja 2014, 19:26

@kubakk12: Arrow

Avatar pjkpredator6

1 maja 2014, 19:27

@Pstrong_Maciej: 1 sezon gry o tron obejrzałem w 3 dni, w tym 6 odcinków w ciągu jednego, ostatniego dnia.

Avatar Pstrong_Maciej

1 maja 2014, 19:46

@pjkpredator6: Ja oglądnąłem 1 sezon w ostatni weekend, teraz jestem w połowie drugiego.

Avatar Papayou

1 maja 2014, 19:57

@Pstrong_Maciej: No właśnie. :D

Avatar pjkpredator6

1 maja 2014, 20:44

@Pstrong_Maciej: Ja dopiero 2 odcinki 2 oglądam, ale mam już 3 w gotowości.

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2014, 20:50

@pjkpredator6: Właśnie zaczęłam oglądać.
Joffrey i Salsa ( nie mogę zapamiętać jej imienia ,ale kojarzy mi się z tym sosem) - still better love story than twilight .

Avatar pjkpredator6

1 maja 2014, 21:42

Wyjdź za mnie <3

Avatar renamon

2 maja 2014, 19:01

@kubakk12: Digimon Adventure ;-;

Avatar Nastolatek

2 maja 2014, 08:45

Ja tak wyglądam po grze w GTA San
Andreas

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2014, 22:33

Ja 3 sezony w dzien :P

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2014, 19:58

A gdy sezon trwa 1568943256709810 odcinków to obejrzysz cały? (Wiem że żaden serial tylu odc w 1 sezonie nie ma ale mże kiedyś wyjść.)

Avatar skers2

1 maja 2014, 20:35

''Moda na sukces'' o.O

Avatar lazur1225

1 maja 2014, 21:54

moda na sukces ma wiecej

Avatar mmatik

1 maja 2014, 21:33

właściwie to ona wtedy grała w jakieś mmo i tak się wkręciła że nie wychodziłą z domu itd.

Avatar kamdab

1 maja 2014, 21:27

Zaklinaczka Duchów i
Miecz prawdy .-.

Avatar Oliwciakowa

1 maja 2014, 21:10

Glee ;__;

Avatar bartol987

1 maja 2014, 21:04

Breaking Bad...

Avatar LamaBogusia

26 kwietnia 2014, 21:56

Taaa... I to uczucie gdy to się stało naprawdę O.o

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Nigdy na to nie wpadną

Angielskie śmieszki

Niegrzeczny Oskarek

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka