Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cemtaurzpodlasia

19 czerwca, 22:29

Piłkarskie memy prawie nigdy nie są śmieszne, więc nawet to traci sens

Avatar MlodyKamil96

19 czerwca, 13:52

Oczywiście mowa o reprezentacji w siatkówce

Avatar sss96

17 czerwca, 13:43

Wiem że wyniki tego nie pokazują, ale obecnie nie grają aż tak tragicznie by ich tak całkowicie wyśmiewać.Np mecz z Holandią mnie się bardzo dobrze oglądało, 2 mecz z Belgią również.

Avatar TrueStoryGuy

17 czerwca, 19:31

@sss96: Oglądałem ostatni mecz z Belgią, by dokładniej przeanalizować ich grę. Jest na wpół fatalna, na pewno w połowie amatorska. Nie potrafią dokładnie czy precyzyjnie podawać (większość podań była beznadziejna, niecelna i przechwytywana przez przeciwników), dlatego za każdym razem robią wrzutki i liczą na szczęście, wyrzucają piłkę daleko i najczęściej w aut tracąc często przy tym posiadanie piłki, jak to amatorzy, którzy nie potrafią lub boją się kontrolować piłki, bo za bardzo panikują, nie potrafią kryć przeciwników, dlatego najczęściej dają im dużą swobodę do rozgrywania akcji i posuwania się do przodu w polu. Dużo pomogła im formacja 5-3-2, która skupia się bardzo na defensywie, mimo że ta była wciąż fatalna. Zawodnicy z naszej drużyny za bardzo pilnowali własnych pozycji i nie zważali na to jak pozycjonują się przeciwnicy i gdzie jest aktualnie piłka. Przez skupienie defensywy można ten błąd prawie zniwelować, jednak taka defensywa wciąż jest niekompletna. Polska drużyna jest taka średnia, nie można nazwać ją dobrą przez ich brak zgrania oraz nieumiejętne podania, ale potrafią grać na dość dobrym poziomie. Dobre podania czasem się zdarzały, tworzyli groźne sytuacje podbramkowe i nawet niezłe strzały zostały wykonane, choć trochę niecelne. Najgorzej jest z naszą obroną, pressingiem i podaniami, brakowało bardzo jakichkolwiek dobrych powstrzymań, odbiorów piłki, przez co przeciwnicy mieli za dużo pola do popisu, a sami Polacy mieli przez to mniej sytuacji do strzałów na bramkę przeciwnika.

Avatar sss96

17 czerwca, 20:57

@TrueStoryGuy: Co do defensywy w pełni się zgadzam. Popełniamy wręcz dziecinne błędy, których zespół o takich aspiracjach powinien unikać. Ale nadal uważam że robimy to co zostało od ładnych kilku lat wyuczone czyli gra z kontry. Tak pozycjonowanie i atak pozycyjny leżą, ale pomyśl jak dawno grając z dobrymi drużynami oczywiście graliśmy dobrze w ataku pozycyjnym. Może faktycznie dużo racji masz, nawet sobie tak pomyślałem, że raczej moje pozytywne myślenie wynika, że miałem zerowe nadzieje ina jakikolwiek poziom a nawet próbują walczyć.

Avatar TrueStoryGuy

17 czerwca, 21:53

@sss96: Kontra jest naprawdę dobrym pomysłem, chodzi jednak o złe wykonanie, 2 napastników, 3 prawie zawsze wycofanych środkowych, gdyby każde z ich podań były idealne lub przynajmniej w cel, można byłoby stworzyć mnóstwo akcji (nie ma nawet znaczenia czy wypalą, czy spudłują, ale przynajmniej będą grali dobrą grę, a nie wybijankę), a gdyby obrona spełniała przynajmniej przez większość czasu swoje zadania, zamiast cały czas ślizgać się po trawie i przewracać lub wywalać piłkę w kosmos, bądź zostawiać ogromne luki w formacji, to cała gra byłaby o wiele bardziej profesjonalna. Akurat tak było w tym meczu z Belgią 0:1. Ich gra, jak zawsze oglądałem przez ostatnie kilka lat, była bardzo niezorganizowana i chaotyczna, dlatego najczęściej wygrywali z lepszymi często szczęściem lub przypadkowymi pomyłkami przeciwników. Na pewno grają trochę lepiej niż przedtem, ale wciąż w toporny sposób, dlatego tak ciężko ogląda mi się mecze reprezentacji.

Avatar Kaczkodon

17 czerwca, 09:31

Ja im tam nawet kibicuję, jakaś cząstka Polaka we mnie jest.
A to że jest to raczej jednokierunkowa przyjaźń

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Musisz to obejrzeć

Tej linii nie pozwolę ci przekroczyć!

Znak

Wygląda na bardzo groźnego rzeczywiście

Od razu mam ochotę kupić szafkę

Pan listonosz

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka