Haha, mam was cwaniaczki!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2017, 16:08
nazywanie snajperów camperami to największy debilizm jaki można zrobić ale campienie z 10 innymi osobami w tym samym miejscu jest chyba gorsze...
Odpisz
18 maja 2015, 16:46
сука
Odpisz
4 września 2014, 18:51
na mapce "italy" jest ten most (to jest mapka na której jest różna grafika:
1.6 do dupy, 1.4 nie lepsze..., a w tej wersji... za**bista grafika :D
Odpisz
22 września 2014, 13:59
@jaccku321: Cs 1.6 to modyfikacja do Half-Life 1 które zostało wydane w 1998 roku dlatego taka grafika :P
Odpisz
29 marca 2015, 03:42
@PanUranu: Counter strike to modyfikacja counter strike 1.6 to wersja
Odpisz
5 grudnia 2016, 00:20
@jaccku321: to dlatego jak mi sie cos psuje to pisze ze cos tam half life launcher
Odpisz
29 kwietnia 2014, 23:05
Glockiem za wiele nie zdziała
Odpisz
30 kwietnia 2014, 14:39
@MruczekV: W głowe owszem zdziała
Odpisz
29 kwietnia 2014, 22:00
Granat / Rozstrzelanie :D
Odpisz
29 kwietnia 2014, 18:59
Jakie campery
Odpisz
29 kwietnia 2014, 17:30
Tylko mida i krótką obstawiaja... może ktoś długa ew od B?
Odpisz
29 kwietnia 2014, 15:26
cs portable???
Odpisz
29 kwietnia 2014, 16:25
@saper123: *facepalm*
CS Portable to przenośna i mało zajmująca (60mb) wersja Counter Strike'a 1.6. To jak przypuszczam jest CS: Global Offensive, czyli najnowsza gra z tej oto serii.
Jeśli odpiszesz mi, że wiedziałeś to, to dlaczego nie ukazałeś swojej mądrości wcześniej?
Odpisz
29 kwietnia 2014, 16:37
@janfon: bo pierwszy zobaczyles ten obrazek?? :D
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:50
@lazur1225: Zobacz, o której to napisałem i o której on napisał. Jest przedział czasowy.
Innymi słowy, napisał on godzinę wcześniej niż ja, więc on zobaczył to pierwszy.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2016, 17:04
@janfon: Tak to jest CS:GO sam w niego gram i tak wygląda 3/4 meczy na uproszczonym.
Odpisz
28 kwietnia 2014, 22:54
duzo im zrobi będąc w tt xd
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:16
jak zabije ich wszystkich mając headshot to dostanie bana bo uznają że na cheatach gra (wiem bo sam tak miałem)
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:37
@bylejakbylegdzie: Granatem ich
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2014, 16:54
@bylejakbylegdzie: ale jak ma się zrzut ekranu jak on to chyba można się odwołać
Odpisz
25 kwietnia 2014, 18:04
@bylejakbylegdzie: to jest go tam jest inaczej wiem bo mam .
Odpisz