Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2022, 10:43
zainwestuj w rower, tańszy w utrzymaniu i nie robi na ulicy
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2022, 11:42
@Bartolinise: i nie będzie mieć problemów behawioralnych co jest u koni nie tak rzadkie (koniary khe khe)
Odpisz
18 czerwca 2022, 22:36
@Bartolinise: Tymczasem bogate s... które mają dużą fotowoltanikę dzięki czemu ich elektryk jeździ prawie za darmo.
I tak, jestem sflustrowany polityką rządu który przepier... grubie miliardy złotych zamiast zainwestować w elektrownie atomowe i zapewnić polakom tanią energię. Zamiast tego paliwo jest za kosmiczne pieniądzę, ceny lecą w górę. A ja zamiast cieszyć się że zarabiam kasę która w 2016 była by wystarczająca żeby czuć się jak klasa średnia, teraz nie robi wrażenia bo trzeba każdy wydatek liczyć żeby się nie obudzić z ręką w nocniku...
Odpisz
18 czerwca 2022, 23:10
@EteriusDragnilNatsu: zawsze możesz być rysownikiem gejowskiego furry p*rno, o ile nie przeszkadza ci utracenie rozumu i godności człowieka
Odpisz
18 czerwca 2022, 23:30
@Bartolinise: Rozum i godność traci każdy na starcie żyjąc w tej polsce. A ja jestem za biedny żeby stąd uciec
Odpisz
19 czerwca 2022, 09:36
@Witciu: też
Odpisz
19 czerwca 2022, 21:45
@Bartolinise: Wiesz co... ja wychodzę z założenia że nie traci się godności przez pracę, ale przez to ile się zarabia. Już lepiej być rysownikiem gejowskiego hentai furry i zarabiać więcej niż pracując w znanej sieci dyskontów zarabiając śmieciowe grosze, musząc po każdej dniówce plecy maścią przeciw bólową.
Problem jest jeden, nie umiem rysować
Odpisz
19 czerwca 2022, 21:59
@EteriusDragnilNatsu: "Żadna praca nie hańbi, ale każda męczy" cytując mojego ojca
poza tym też beztalenciem jestem
Odpisz
18 czerwca 2022, 23:22
Hehehe, gazu, tak tak, to zdecydowanie największy problem ludzkości
A ja od miesięcy jem jeden posiłek dziennie, czasem zero xd
Odpisz
19 czerwca 2022, 09:36
@Anantashesha: musisz jeść więcej, żeby dzieci w afryce nie miały nic.
Odpisz
19 czerwca 2022, 09:54
@Bartolinise: Kup mi to zjem. Nie stać mnie.
Odpisz
19 czerwca 2022, 09:58
@Anantashesha: oj, to współczuje
Jeżeli jakoś cię to pocieszy to raczej czekać mnie będzie to samo
Odpisz
19 czerwca 2022, 11:12
@Bartolinise: Nie pociesza mnie to. Wręcz przeciwnie.
Odpisz
19 czerwca 2022, 12:34
@Anantashesha: cóż, może wyjadę albo co, chwilowo jeszcze się uczę
Odpisz
19 czerwca 2022, 13:20
@Bartolinise: Życzę ci najszczerszego powodzenia.
Odpisz
19 czerwca 2022, 15:05
@Anantashesha: wzajemnie
Odpisz
18 czerwca 2022, 23:32
Obawiam się że niedługo mogę cierpieć na suchość w jamie ustnej od nieustannego plucia na wyrób samochodopodobny jakim są te plastikowe zabaweczki na baterie. Wolę aktualnie jeździć rowerem niż samochodem
Odpisz
18 czerwca 2022, 23:00
Ale auto elektryczne kupisz taniej niż konia, będzie o rząd wielkości tańsze w utrzymaniu, a do tego szybsze w trasie i wygodniejsze... Po co ci koń?
Odpisz
18 czerwca 2022, 22:50
Odpisz
18 czerwca 2022, 11:25
Kup rower
Odpisz
18 czerwca 2022, 22:31
@Pomiot:
Odpisz
18 czerwca 2022, 20:56
dużo
Odpisz
18 czerwca 2022, 10:46
kilkadziesiąt "kas z komunii"
Odpisz
18 czerwca 2022, 13:49
@Maslo_Jajeczne: ale 20 * 0 to 0
Odpisz